Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Poznaj HigH

Witamy Cię w HigH Szkoła Jazdy!

Nauczymy Cię jeździć samochodem i motocyklem. Jeżeli chcesz, to nauczymy Cię jak profesjonalnie wykonywać zawód kierowcy. Obecnie prowadzimy szkolenie kategorii A, A1, A2, AM, B, C, C+E, D oraz D1. Uczymy instruktorów nauki jazdy oraz organizujemy szereg szkoleń i kursów związanych z motoryzacją.

 

Nasz Zespół

Wiadomo, że najważniejsi są ludzie. Nasi klienci oraz kadra naszych pracowników – instruktorów nauki jazdy oraz administracji biurowej. Codziennie blisko 30 osób pracuje po to, aby każdy z naszych kursantów mógł sprawnie odbyć kurs prawa jazdy wybranej kategorii. Rozpoczynając kurs prawa jazdy w HigH możesz być pewny/a, że dobraliśmy do zespołu najlepszych fachowców z branży. Ekipa HigH to najlepsza kadra nauczycieli jazdy jaką znamy. Zapraszamy na kurs, przekonaj się, bo warto!

 

Pojazdy szkoleniowe

Samochody, motocykle, autobusy – bez tych pojazdów nie ma szkolenia. Codziennie na ulice Poznania wyjeżdża kilkadziesiąt pojazdów szkoleniowych różnych kategorii, a za ich sterami zasiadają nasi kursanci.

Dla kategorii B mamy zgrabne i łatwe w prowadzeniu samochody Volkswagen up! Podstawiamy je na egzaminy w WORD Poznań. Chcesz zdawać egzamin kategorii B samochodem, który dobrze znasz? Nie ma sprawy, w HigH to standard.

Dla kategorii motocyklowych czyli A, A1, A2 i AM mamy kilkanaście motocykli i motorowerów różnej klasy, różnej mocy i pojemności silnika. Tak rozbudowana flota motocykli pozwala nam prowadzić szkolenie osób, które nigdy nie jeździły na dwóch kółkach. Zaufaj nam, naprawdę się na tym znamy!

Prawo jazdy dla kierowców zawodowych to przede wszystkim kursy kategorii C, C+E oraz kategorii D. Szkolimy wykorzystując samochody MAN TGL 12.250 – takimi pojazdami dysponuje również WORD Poznań. Dla kategorii D kursy prowadzimy autokarem turystycznym BOVA, zaś dla kursów kategorii D1 przygotowaliśmy 17-osobowy autobus IVECO.

 

Place manewrowe

Dla każdej kategorii prawa jazdy kursant musi opanować manewry egzaminacyjne. Dodatkowo dla kategorii motocyklowych odpowiedni teren placu jest niezbędny do nauki podstaw jazdy na motocyklu. Ważne, aby obiekt był przygotowany i bezpieczny. Ze względów bezpieczeństwa szkolenie w HigH prowadzimy na dwóch odrębnych placach manewrowych. Jeden z nich został specjalnie zbudowany dla naszej szkoły – mieści się w Bogucinie k. Poznania, przy ul. Gnieźnieńskiej 100. Na tym placu prowadzimy głównie szkolenie motocyklistów i kategorii B, chociaż bez problemu może zmieścić każdy inny pojazd. Drugi plac, wykorzystywany głównie dla kategorii C, C+E i D znajduje się tuż przy Torze Poznań – ul. Wyścigowa 1. Tam mamy bardzo dużo miejsca do prowadzenia szkolenia ciężkimi i dużymi pojazdami.

Nasze place manewrowe wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy infrastruktury wymagane przepisami. Dodatkowo każdy plac jest oświetlony przy wykorzystaniu pełnowymiarowych latarni, co pozwala na szkolenie po zmierzchu.

 

HigH to nowoczesna szkoła!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy były nie tylko realizacją ustawowego minimum, ale również, aby dawały naszym kursantom jak najwięcej wiedzy i umiejętności. Nieustannie modyfikujemy programy szkolenia i dopasowujemy je do zmieniającej się dynamicznie motoryzacji. Szkolimy samochodami elektrycznymi oraz pojazdami z automatycznymi skrzyniami biegów. Nasi instruktorzy ciągle podwyższają swoje kwalifikacje, biorą udział w różnych branżowych szkoleniach i warsztatach. Zapraszamy, wybierz odpowiedni kurs z naszej oferty i widzimy się w trakcie szkolenia.