Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Szkolenie okresowe

Dla kogo

Szkolenie okresowe (potocznie: kurs na przewóz rzeczy/osób, KOD 95) dotyczy osób, które zamierzają wykonywać zarobkowy przewóz drogowy, czyli pracować jako kierowca zawodowy.

Główną grupą docelową są osoby, które wcześniej ukończyły kurs kwalifikacyjny i muszą przedłużyć uprawnienia. Świadectwo kwalifikacji zawodowej oraz badania psychotechniczne i lekarskie są ważne maksymalnie 5 lat i po tym okresie trzeba przejść szkolenie okresowe, aby kontynuować pracę jako kierowca zawodowy.

Szkolenie okresowe powinny również ukończyć osoby, którzy już posiadają prawo jazdy kat. C wydane przed 10.09.2009 r lub kat. D wydane przed 10.09.2008r, nigdy nie pracowały jako kierowca, a chciałyby rozpocząć pracę w zawodzie.

Jak szkolimy w HigH?

Szkolenie okresowe w HigH to 5 dni zajęć. Taki format jest narzucają przepisy i nie ma możliwości skrócenia ani wydłużenia tego czasu. W ramach szkolenia okresowego w HigH:

  • zajęcia teoretyczne realizowane w formie e-learningu
  • każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów

Szkoleniem zajmują się instruktorzy nauki i/lub techniki jazdy posiadający wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu kursów dla kierowców zawodowych

Nasza oferta szkoleń okresowych

Oferujemy doskonale przygotowane szkolenie okresowe. Każdy kurs w HIGH Szkoła Jazdy jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia realizujemy w następujący sposób:

  • zajęcia praktyczne prowadzimy na dużym placu manewrowym, zdolnym pomieścić kilka pojazdów w tym samym czasie
  • szkolenie prowadzimy według specjalnie przygotowanego programu, oparte o wieloletnie doświadczenie szkoleniowe HIGH Szkoła Jazdy
  • nasza kadra instruktorów to doskonali fachowcy na rynku szkoleniowym, potrafiący przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do przedłużenia uprawnień kierowcy zawodowego

 

Szkolenie okresowe oferujemy w cenie 700 zł

Podana cena zawiera:

  • doskonale przygotowane materiały edukacyjne i dostęp do testów online,
  • pomoc ze strony naszego Biura Obsługi Klientów w zakresie dot. przebiegu kursu i formalności związanych z uzyskaniem kodu 95 w prawie jazdy.
Zapisy na kurs

Zapisz się na szkolenie okresowe online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00. Warto jednak wcześniej skontaktować się telefonicznie lub pisząc na podany poniżej adres e-mail i ustalić termin spotkania:
– telefon kontaktowy: 728 226 912
– e-mail: karol.zuchowski@high.com.pl

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań