Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Szkolenie motocyklami 125 ccm

Kurs MOTO 125 z kat. B

Dla kogo

Kurs MOTO 125 z kategorią B jest kierowane do osób, które chcą spróbować jazdy na motocyklu i posiadają prawo jazdy kategorii B. Prawo jazdy kategorii B (posiadane przez co najmniej 3 lata) pozwala kierować motocyklami o pojemności skokowej do 125 ccm i mocy do 11 kW. To wystarczająco, aby rozpocząć przygodę z jazdą na motocyklu.

Jak szkolimy w HigH?

Kurs MOTO 125 z kat. B prowadzone w HigH składa się z następujących etapów szkolenia:

 • zajęć praktycznych z podstaw obsługi motocykla
 • wprowadzenia do jazdy na motocyklu, podstaw techniki kierowania
 • treningu na placu manewrowym
 • jazdy miejskiej i pozamiejskiej – w zależności od postępów w nauce i ilości wykupionych godzin szkolenia

 

Szkolenie prowadzą instruktorzy nauki i techniki jazdy. Kursy MOTO 125 z kategorią B prowadzimy motocyklami spełniającymi warunki wynikające z przepisów. Obecnie są to Yamaha YBR 125 oraz Honda CB 125R – świetne motocykle dla początkujących.

Na potrzeby szkoły HigH zbudowaliśmy plac manewrowy w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńskiej 100. Plac jest przygotowany do szkolenia motocyklistów, w tym treningu zadań związanych z bezpieczeństwem (ominięcie przeszkody, awaryjne hamowanie) oraz zadań manewrowych aranżowanych przez instruktorów w trakcie prowadzonego szkolenia.

Nasza oferta MOTO 125 z kat. B

Oferujemy doskonale przygotowane szkolenie dla początkujących motocyklistów, prowadzone przy wykorzystaniu motocykli klasy 125. Zajęcia kierowane głównie do osób posiadających prawo jazdy kategorii B, które chcą spróbować jazdy na motocyklu.

Zajęcia przygotowaliśmy jako pakiet zawierający 6 godzin szkolenia. Umawiamy najczęściej 3 spotkania trwające po 2 godziny. Taki system pozwala najbardziej efektywnie wykorzystać opłacony czas szkolenia, bez zbędnego zmęczenia uczestnika.

 

Kurs MOTO 125 z kat. B oferujemy w cenie 1290 zł

Podana cena zawiera:

 • zajęcia praktyczne prowadzone przed doświadczonego instruktora motocyklowego,
 • 6 godzin jazdy na motocyklu klasy 125 ccm – ćwiczenia początkowe na placu manewrowym, jazda miejska, jazda pozamiejska – do uzgodnienia z instruktorem po rozpoczęciu szkolenia,
 • dostęp do podstawowej odzieży motocyklowej w HigH – dysponujemy kaskami motocyklowymi, ochraniaczami, kamizelkami odblaskowymi, kurtkami przeciwdeszczowymi
 • szkolenie prowadzone przez instruktora z wykorzystaniem dwustronnej łączności CARDO  – w czasie szkolenia instruktor pracuje tylko z osobą szkoloną (nie prowadzimy szkolenia w formule 1 instruktor – kilka osób szkolonych)
Zapisy na kurs

Jeżeli chcesz zapisać się na szkolenie MOTO 125 z kategorią B to wykonaj jeden z następujących kroków:

 • odwiedź nasze Biuro Obsługi Klienta w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 76, w godzinach urzędowania tj. od poniedziałku do piątku 10:00 – 18:00
 • zadzwoń do nas na nr 61 670 38 70
 • napisz e-mail na adres: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl – podając informację o tym, jakie szkolenie Cię interesuje.

Kontakt z pracownikami HigH pozwoli dopełnić niezbędnych formalności i ustalić termin szkolenia.

Wszystkie zajęcia praktyczne rozpoczynają się i kończą na naszym placu manewrowym zlokalizowanym na ul. Gnieźnieńskiej 100, Bogucin k. Poznania.

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań