Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Kurs kwalifikacji wstępnej

Dla kogo

Kwalifikacja wstępna (potocznie: kurs na przewóz rzeczy/osób, KOD 95) dotyczy osób, które zamierzają wykonywać zarobkowy przewóz drogowy, czyli pracować jako kierowca zawodowy.

Kurs kwalifikacji wstępnej przeznaczony jest dla osób, które mają 18 lat i chcą pracować jako kierowca samochodu ciężarowego, lub 21 lat i planują zostać kierowcą autobusu.

Jak szkolimy w HigH?

Kurs kwalifikacji wstępnej w HigH składa się z następujących etapów szkolenia:

 • zajęcia teoretyczne ogólne realizowane w formie e-learningu
 • każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów i testy na kurs kwalifikacji wstępnej
 • 16 godzin szkolenia praktycznego – jazdy rozpoczynamy i kończymy na placu HigH w Przeźmierowie k/Poznania ul. Wyścigowa 1 (wydzielony teren na parkingu giełdy samochodowej)
 • 2 godziny jazd na symulatorze (lub 4 godziny jazd w warunkach specjalnych) – szkolenie prowadzimy na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Bednarach k/Pobiedzisk

Szkoleniem zajmują się instruktorzy nauki i techniki jazdy. Posiadamy kilka pojazdów (ciężarówki, autobus i symulator), którymi prowadzimy część praktyczną kursu kwalifikacyjnego.

Na placu manewrowym w Przeźmierowie dysponujemy dużym terenem, umożliwiającym w bezpieczny sposób jednoczesne szkolenie kilku osób i wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych przepisami.

Nasza oferta dla kwalifikacji

Oferujemy doskonale przygotowany kurs kwalifikacyjny. Każdy kurs w HIGH Szkoła Jazdy jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia realizujemy w następujący sposób:

 • w czasie jazd każdy kursant jest szkolony przez instruktora obecnego przy nim – nie dopuszczamy sytuacji, w których jeden instruktor prowadzi szkolenie na placu dla kilku kursantów,
 • zajęcia praktyczne prowadzimy na dużym placu manewrowym, zdolnym pomieścić kilka pojazdów w tym samym czasie
 • szkolenie prowadzimy według specjalnie przygotowanego programu, oparte o wieloletnie doświadczenie szkoleniowe HIGH Szkoła Jazdy
 • nasza kadra instruktorów to doskonali fachowcy na rynku szkoleniowym, potrafiący przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do zdobycia uprawnień kierowcy zawodowego

 

Kurs kwalifikacji wstępnej oferujemy w cenie 3800 zł

Podana cena zawiera:

 • doskonale przygotowane materiały edukacyjne i dostęp do testów online,
 • 16 godzin jazd na różnych samochodach ciężarowych prowadzonych przez instruktora nauki jazdy, w tym jazdy na placu manewrowym i jazdy w ruchu drogowym oraz jazdy poza obszarem zabudowanym, jazdy na autostradzie,
 • 2 godziny jazd na symulatorze (lub 4 godziny jazd w warunkach specjalnych),
 • pomoc ze strony naszego Biura Obsługi Klientów w zakresie dot. przebiegu kursu i umówienia terminów egzaminu państwowego.
Zapisy na kurs

Zapisz się na kurs kwalifikacyjny online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00. Warto jednak wcześniej skontaktować się telefonicznie lub pisząc na podany poniżej adres e-mail i ustalić termin spotkania:
– telefon kontaktowy: 728 226 912
– e-mail: karol.zuchowski@high.com.pl

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań