Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Kurs kategorii D

Dla kogo

Prawo jazdy kategorii D może uzyskać osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B i ukończyła 24 lata. Minimalny wiek może zostać obniżony do 21 lat, jeżeli jednocześnie rozpoczynamy kurs kwalifikacji wstępnej dla kierowców zawodowych. Osoba posiadająca prawo jazdy kategorii D może kierować autobusem.

Jak szkolimy w HigH?

Kurs prawa jazdy na autobus w HigH składa się z następujących etapów szkolenia:

 • zajęcia teoretyczne ogólne realizowane w formie e-learningu
 • każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów i testy na prawo jazdy D
 • 60 godzin szkolenia praktycznego (lub 40 godzin, jeżeli osoba szkolona posiada kat. C) – jazdy rozpoczynamy i kończymy na placu HigH w Przeźmierowie k/Poznania ul. Wyścigowa 1 (wydzielony teren na parkingu giełdy samochodowej)
 • egzamin wewnętrzny po kursie prowadzony tak jak egzamin państwowy w WORD

Szkolenie prowadzą instruktorzy nauki i techniki jazdy. Posiadamy autobus BOVA o bardzo podobnej specyfikacji, jak pojazdy wykorzystywane na egzaminach państwowych w poznańskim WORD-zie.

Na placu manewrowym w Przeźmierowie dysponujemy dużym terenem, umożliwiającym w bezpieczny sposób jednoczesne szkolenie kilku osób i wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych przepisami.

Nasza oferta dla kategorii D

Oferujemy doskonale przygotowany kurs prawa jazdy na autobus. Każdy kurs w HIGH Szkoła Jazdy jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia prowadzimy w następujący sposób:

 • w czasie jazd każdy kursant jest szkolony przez instruktora obecnego przy nim – nie dopuszczamy sytuacji, w których jeden instruktor prowadzi szkolenie na placu dla kilku kursantów,
 • zajęcia praktyczne prowadzimy na dużym placu manewrowym, zdolnym pomieścić kilka pojazdów w tym samym czasie
 • w każdym kursie nasi instruktorzy zabierają kursantów nie tylko na trasy egzaminacyjne, ale również na trasy pozamiejskie, przejazdy autostradą i drogami szybkiego ruchu,
 • szkolenie prowadzimy według specjalnie przygotowanego programu, oparte o wieloletnie doświadczenie szkoleniowe HIGH Szkoła Jazdy
 • nasza kadra instruktorów to doskonali fachowcy na rynku szkoleniowym, potrafiący przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do zdobycia uprawnień kategorii D

 

Kurs prawa jazdy kategorii D oferujemy w cenie 6200 zł (dla osób posiadających kat. C – 4700zł)

Podana cena zawiera:

 • materiały edukacyjne i dostęp do testów online,
 • 60 godzin jazd (40 dla osób posiadających kat. C) prowadzonych przez instruktora nauki jazdy, w tym jazdy na placu manewrowym i jazdy w ruchu drogowym oraz jazdy poza obszarem zabudowanym, jazdy na autostradzie,
 • egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny,
 • pomoc ze strony naszego Biura Obsługi Klientów w zakresie dot. przebiegu kursu i umówienia terminów egzaminu państwowego.
Zapisy na kurs

Zapisz się na kurs prawa jazdy online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00.

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań