Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Kat. B – kurs premium pro

Dla kogo

Prawo jazdy kategorii B może uzyskać osoba, która ukończyła 18 lat. Kurs można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. Prawo jazdy kategorii B pozwala kierować samochodem o DMC nieprzekraczającym 3,5 tony i motorowerem. Osoby posiadające prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat mogą również kierować motocyklem o pojemności do 125 cm³.

Jak szkolimy w HigH?

Dlaczego oferujemy tak rozbudowany kurs?

Dzisiaj wypożyczenie roweru miejskiego czy hulajnogi elektrycznej jest czymś zupełnie normalnym. Posiadając prawo jazdy kategorii B nie musisz posiadać własnego samochodu. Samochód możesz wypożyczyć, nawet na godziny, tak jak rower czy hulajnogę. Wypożyczalnie samochodów mają w swojej ofercie:

 • pojazdy elektryczne
 • samochody spalinowe z manualną skrzynią biegów
 • auta z automatyczną skrzynią biegów
 • samochody z systemami nawigacji

Naszą intencją jest, aby kursant po ukończonym szkoleniu potrafił obsługiwać każdy rodzaj pojazdu. Jeden kurs, a potrafisz jeździć wszystkim!

nauka jazdy high

Łatwe w prowadzeniu samochody Volkswagen Up! podstawimy na Twój egzamin w WORD

Nasze samochody są mniejsze i zwrotniejsze niż te, którymi dysponuje WORD Poznań. To sprawia, że znacznie łatwiej zdać egzamin państwowy. Zdajesz samochodem, który dobrze znasz! Podstawimy specjalnie dla Ciebie nasz samochód szkoleniowy, ten sam, którym odbywałaś/eś kurs prawa jazdy.

Do szkolenia wykorzystujemy najnowsze modele Volkswagen up! Nasze samochody są wyposażone m.in. w system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, automatyczne światła do jazdy dziennej oraz oczywiście klimatyzację. Bryła VW up! zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku i zwrotność. Dla bezpieczeństwa naszych kursantów instruktor dysponuje dodatkowymi pedałami hamulca, sprzęgła i przyspieszenia.

prawo jazdy high

Nauka jazdy samochodem elektrycznym i samochodem z automatyczną skrzynią biegów

W ramach Kursu Premium Pro, który oferuje naukę z manualną skrzynią biegów, odbędziesz jazdę szkoleniową samochodem z automatyczną skrzynią biegów oraz samochodem elektrycznym. Pojazdów wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów oraz samochodów elektrycznych jest coraz więcej na naszych drogach. Często możesz je wypożyczyć równie łatwo jak elektryczny rower czy hulajnogę. Warto nauczyć się jazdy elektrykiem pod okiem doświadczonych instruktorów. My dajemy Tobie tę możliwość w ramach kursu prawa jazdy.

szkoła jazdy high

17 jazd w ramach kursu premium

W ramach kursu prawa jazdy otrzymujesz 17 jazd oraz wliczony w cenę egzamin wewnętrzny. Każda jazd trwa 1 godzinę i 45 minut. Z naszego ponad 15 letniego doświadczenia wynika, że przez tyle czasu kursanci są w stanie dobrze się skoncentrować. W czasie trwania Twojej jazdy instruktor jest tylko do Twojej dyspozycji. Realizujecie program jazdy szkoleniowej lub ćwiczysz umiejętności w czasie jazd dodatkowych. W samochodzie będziesz tylko Ty i instruktor.

szkoła jazdy samochodem

Nauka jazdy z nawigacją

W programie Kursu Premium Pro zawarliśmy również jazdę połączoną ze szkoleniem z używania nawigacji samochodowej. Nasz samochód jest wyposażony w system nawigacji. W ramach kursu prawa jazdy masz możliwość wykorzystania nawigacji. To cenna umiejętność, przecież obecnie wiele samochodów jest wyposażonych w systemy nawigacji, a w zasadzie każdy ma w smartfonie aplikację do nawigowania w ruchu drogowym.

uczymy na autostradzieJazda na płatnej autostradzie to u nas standard

HigH Szkoła Jazdy jest partnerem Autostrady Wielkopolskiej i czynnie bierzemy udział w projekcie Kurs jazdy na autostradzie. Każdy kursant w ramach kursu prawa jazdy kategorii B odbywa jazdę płatnym odcinkiem Autostrady Wolności A2. Autostrad przybywa w całej Europie, dlatego aby być europejskim kierowcą na pewno warto umieć się po nich dobrze i bezpiecznie poruszać. Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy służą pomocą już w trakcie kursu na prawo jazdy.

nauka jazdy samochodemZajęcia teoretyczne na prawo jazdy

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy profesjonalną platformę e-learningową. Pozwala ona uczyć się teorii do egzaminu na prawo jazdy w dowolnym momencie i miejscu, wybranym przez kursanta. W razie potrzeby instruktorzy i wykładowcy HigH Szkoła Jazdy służą pomocą w opanowaniu części teoretycznej. Nowoczesne narzędzia online pozwalają dobrze przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępniamy również bazę pytań testowych do ćwiczenia przed egzaminem. Jeżeli potrzebujesz tradycyjnych wykładów na prawo jazdy prowadzonych przez wykładowcę HigH Szkoła Jazdy też znajdziemy rozwiązanie. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym Biurem Obsługi Klienta (bok@high.com.pl).

samochód nauki jazdyNauka udzielania pierwszej pomocy

Każdy kursant HigH Szkoła Jazdy w ramach kursu bierze udział w kursie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani ratownicy medyczni i strażacy. Zajęcia organizujemy w małych grupach, tak aby każdy z naszych kursantów mógł czynnie wziąć udział w ciekawych zajęciach. Po zajęciach otrzymasz certyfikat udziału w zajęciach z pierwszej pomocy dla kierowców.

 

Cennik i warunki | Kurs premium PRO

W cenie KURSU PREMIUM PRO otrzymasz:

 • dostęp do systemu online w którym sprawdzisz umówione terminy jazd
 • dostęp do bazy pytań testowych – egzaminacyjnych
 • zajęcia teoretyczne w nowoczesnej formule online – to Ty decydujesz kiedy się uczysz przepisów i zasad ruchu drogowego
 • zajęcia z pierwszej pomocy i certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy dla kierowców
 • zajęcia praktyczne – 17 spotkań z instruktorem
  • jazdy na placu manewrowym
  • jazdy trasami egzaminacyjnymi
  • wyjazd poza obszar zabudowany
  • nauka jazdy samochodem elektrycznym, wraz z obsługą ładowania
  • szkolenie z obsługi automatycznej skrzyni biegów – dodatkowe zajęcia samochodem z automatem
  • naukę jazdy samochodem z nawigacją GPS
  • podróż płatnym odcinkiem Autostrady Wielkopolskiej i naukę zachowania na autostradzie
 • egzamin wewnętrzny – w ramach kursu sprawdzisz się przed egzaminem w WORD
 • dodatkowe 2 jazdy po 2 godziny przed egzaminem państwowym
 • bezstresowy egzamin w WORD Poznań samochodem podstawionym przez naszą szkołę – tym, który dobrze poznasz w czasie szkolenia
 • bezpłatne podstawienia samochodu VW up! na każdy egzamin w WORD Poznań

 

Kurs premium PRO w HigH Szkoła Jazdy

Całkowita cena kursu premium pro to 4390 zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Możesz zdawać egzamin znanym Tobie samochodem szkoleniowym HigH Szkoła Jazdy w WORD Poznań. Przed rozpoczęciem kursu z każdym kursantem zawieramy pisemną umowę, w której otrzymujesz gwarancję jakości naszych usług i zasad kursu.

Zapisy na kurs

Zapisz się na kurs prawa jazdy online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00.

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań