Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Kat. B – kurs automatem

Dla kogo

Prawo jazdy kategorii B może uzyskać osoba, która ukończyła 18 lat. Kurs można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. Prawo jazdy kategorii B pozwala kierować samochodem o DMC nieprzekraczającym 3,5 tony i motorowerem. Osoby posiadające prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat mogą również kierować motocyklem o pojemności do 125 cm³.

Ukończenie kursu prawa jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów i zdanie egzaminu państwowego tym pojazdem umożliwia uzyskanie prawa jazdy z ograniczeniem do prowadzenia wyłącznie samochodów z automatyczną skrzynią biegów.

Jak szkolimy w HigH?

Dlaczego oferujemy kurs automatem?

Kurs prawa jazdy automatem to idealne rozwiązanie dla osób, którym zmiana biegów sprawia poważny problem. Kurs z automatyczną skrzynią biegów to również możliwość uzyskania prawa jazdy dla osób z dysfunkcjami kończyn, utrudniającymi prowadzenie pojazdów z manualną skrzynią biegów.

nauka jazdy high

Nauka jazdy samochodem elektrycznym i samochodem z automatyczną skrzynią biegów

Nauka jazdy automatem – kurs i egzamin najnowszym modelem Volkswagen e-up! W HigH Szkoła Jazdy możesz odbyć kurs samochodem z automatyczną skrzynią biegów, przy okazji jest to samochód elektryczny, więc nauczysz się również jak jeździ się takimi nowoczesnymi pojazdami. Tym samym samochodem przystąpisz do egzaminu na prawo jazdy. VW e-up! podstawimy dla Ciebie do WORD Poznań w dzień egzaminu na prawo jazdy.

prawo jazdy high

Samochód z automatem podstawimy na Twój egzamin w WORD

Nasz samochód z automatyczną skrzynią biegów udostępnimy na Twój egzamin państwowy. Ośrodki egzaminowania nie dysponują takimi pojazdami. Uczestnicząc w kursie prawa jazdy w HigH  zdajesz samochodem, który dobrze znasz! Podstawimy specjalnie dla Ciebie nasz samochód szkoleniowy, ten sam, którym odbywałaś/eś kurs prawa jazdy.

Do szkolenia wykorzystujemy najnowsze modele Volkswagen up! Nasze samochody są wyposażone m.in. w system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, automatyczne światła do jazdy dziennej oraz oczywiście klimatyzację. Bryła VW up! zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku i zwrotność. Dla bezpieczeństwa naszych kursantów instruktor dysponuje dodatkowymi pedałami hamulca, sprzęgła i przyspieszenia.

szkoła jazdy high

30 godzin jazd w ramach kursu z automatem

W ramach kursu prawa jazdy otrzymujesz 30 godzin jazd oraz wliczony w cenę egzamin wewnętrzny. W czasie trwania Twojej jazdy instruktor jest tylko do Twojej dyspozycji. Realizujecie program jazdy szkoleniowej lub ćwiczysz umiejętności w czasie jazd dodatkowych. W samochodzie będziesz tylko Ty i instruktor.

szkoła jazdy samochodem

Nauka jazdy z nawigacją

W programie Kursu Premium zawarliśmy również jazdę połączoną ze szkoleniem z używania nawigacji samochodowej. Nasz samochód jest wyposażony w system nawigacji. W ramach kursu prawa jazdy masz możliwość wykorzystania nawigacji. To cenna umiejętność, przecież obecnie wiele samochodów jest wyposażonych w systemy nawigacji, a w zasadzie każdy ma w smartfonie aplikację do nawigowania w ruchu drogowym.

nauka jazdy samochodemZajęcia teoretyczne na prawo jazdy

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy profesjonalną platformę e-learningową. Pozwala ona uczyć się teorii do egzaminu na prawo jazdy w dowolnym momencie i miejscu, wybranym przez kursanta. W razie potrzeby instruktorzy i wykładowcy HigH Szkoła Jazdy służą pomocą w opanowaniu części teoretycznej. Nowoczesne narzędzia online pozwalają dobrze przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępniamy również bazę pytań testowych do ćwiczenia przed egzaminem. Jeżeli potrzebujesz tradycyjnych wykładów na prawo jazdy prowadzonych przez wykładowcę HigH Szkoła Jazdy też znajdziemy rozwiązanie. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym Biurem Obsługi Klienta (bok@high.com.pl).

samochód nauki jazdyNauka udzielania pierwszej pomocy

Każdy kursant HigH Szkoła Jazdy w ramach kursu bierze udział w kursie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani ratownicy medyczni i strażacy. Zajęcia organizujemy w małych grupach, tak aby każdy z naszych kursantów mógł czynnie wziąć udział w ciekawych zajęciach. Po zajęciach otrzymasz certyfikat udziału w zajęciach z pierwszej pomocy dla kierowców.

Cennik i warunki | Kurs automatem

W cenie kursu automatem otrzymasz:

 • dostęp do systemu online w którym sprawdzisz umówione terminy jazd
 • dostęp do bazy pytań testowych – egzaminacyjnych
 • zajęcia teoretyczne w nowoczesnej formule online – to Ty decydujesz kiedy się uczysz przepisów i zasad ruchu drogowego
 • zajęcia z pierwszej pomocy i certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy dla kierowców
 • zajęcia praktyczne – 30 godzin jazd z instruktorem
  • jazdy na placu manewrowym
  • jazdy trasami egzaminacyjnymi
  • wyjazd poza obszar zabudowany
  • nauka jazdy samochodem elektrycznym, wraz z obsługą ładowania
  • naukę jazdy samochodem z nawigacją GPS
 • egzamin wewnętrzny – w ramach kursu sprawdzisz się przed egzaminem w WORD
 • bezstresowy egzamin w WORD Poznań samochodem podstawionym przez naszą szkołę – tym, który dobrze poznasz w czasie szkolenia

 

Kurs automatem w HigH Szkoła Jazdy

Całkowita cena kursu samochodem z automatyczną skrzynią biegów to 3690 zł. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.  Możesz zdawać egzamin znanym Tobie samochodem szkoleniowym HigH Szkoła Jazdy w WORD Poznań. Przed rozpoczęciem kursu z każdym kursantem zawieramy pisemną umowę, w której otrzymujesz gwarancję jakości naszych usług i zasad kursu.

Zapisy na kurs

Zapisz się na kurs prawa jazdy online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00.

Kursy i szkolenia

Zapisz się na kurs

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań