Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Darmowe jazdy szkoleniowe

Kurs jazdy na autostradzie

kurs jazdy na autostradzieHigH Szkoła Jazdy jest partnerem projektu Kurs jazdy na autostradzie. W ramach projektu każdy kto jest uczestnikiem kursu prawa jazdy lub posiada już prawo jazdy może wziąć udział w DARMOWYM szkoleniu autostradowym z instruktorami HigH Szkoła Jazdy.

 

Dla uczestników kursów prawa jazdy

W jazdach szkoleniowych może wziąć udział każdy kursant kategorii B, bez względu na to, w jakim OSK odbywa kurs prawa jazdy. Zajęcia na autostradzie dla osób uczestniczących w kursie prawa jazdy w innych OSK niż HigH zaplanujemy w ramach szkolenia uzupełniające – po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego w OSK, przed egzaminem państwowym w WORD.

Jak zgłosić się na jazdę szkoleniową? Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA KURSANTÓW

Kursanci HigH Szkoła Jazdy odbywają zajęcia z jazdy na autostradzie w ramach kursu podstawowego. Takie zajęcia to u nas standard szkoleniowy od wielu lat. Bardzo zależy nam na tym, aby każdy absolwent kursu w HigH był doskonale przygotowany do jazdy samochodem, również na drogach szybkiego ruchu.

 

Dla osób posiadających prawo jazdy

W szkoleniu na autostradzie udział mogą brać również osoby posiadające prawo jazdy. Zajęcia prowadzą instruktorzy i trenerzy jazdy na autostradzie. Aby zgłosić się na bezpłatną lekcję jazdy wypełnij FORMULARZ DLA KIEROWCÓW