Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Jazdy dodatkowe w Poznaniu

Jazdy dodatkowe kategorii B

Dodatkowe jazdy samochodem to szkolenie uzupełniające kategorii B. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Ze szkolenia uzupełniającego najczęściej korzystają w naszej szkole osoby, które szkoliły się w innym OSK i chcą się sprawdzić lub potrzebują doszkolenia po kursie.

 

nauka jazdy highDodatkowe jazdy samochodem w HigH – dlaczego warto?

  • będą Cię uczyli najlepsi Instruktorzy na rynku. W HigH pracuje kadra specjalistów od nauki jazdy
  • posiadamy dużą flotę pojazdów szkoleniowych
  • pracujemy codziennie od 8:00 do 22:00 (w soboty trochę krócej) co sprawia, że nie brakuje terminów szkolenia
  • terminy ustalasz w naszym BOK HigH w dni i godziny dostosowane do Twoich potrzeb
  • w czasie szkolenia znajdujesz się sama/sam w samochodzie z Instruktorem – nie odwozimy poprzednich kursantów. Dla nas w czasie szkolenia najważniejsza jest koncentracja Instruktora na osobie szkolonej

 

nauka jazdy samochodemPodstawianie samochodów HigH na egzamin w WORD – zasady ogólne

  • Aby zdawać egzamin VW up! lub VW e-up! z floty HigH, w pierwszej kolejności trzeba zdać teorię, następnie zgłosić się do BOK HigH celem dopełnienia pozostałych formalności. Na egzaminy umówione bez skontaktowania się z HigH, samochód może nie zostać podstawiony.
  • Osoby, które nie robią całego Kursu w HigH również mogą zdawać egzamin państwowy pojazdami z floty HigH. Wymagamy jednak wykupienia minimum 10 godzin Jazd dodatkowych w HigH. Wówczas podstawienie samochodu na egzamin kosztuje każdorazowo 95 zł.

 

cena kursu prawa jazdyOpłata za jazdy dodatkowe – płatności online

Jeżeli masz już zarezerwowane terminy jazd dodatkowych prosimy o dokonanie opłaty. Opłatę możesz uiścić przez system Przelewy24 wybierając odpowiedni produkt z naszego SKLEPU ONLINE.