Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wyprawy motocyklowe w Alpy

Wyprawy motocyklowe – dojazd własny

Przedstawiamy Państwu ofertę udziału w organizowanych przez nas wyprawach motocyklowych z dojazdem własnym na miejsce. W ramach tego wariantu uczestnik korzysta z wszystkich udogodnień oferowanych w ramach naszej oferty, z wyłączeniem transportu motocykla i przewozu uczestnika.

Dbamy o to, aby nasze wyprawy były organizowane w kameralnych grupach, stąd ilość uczestników dojeżdżających we własnym zakresie ograniczamy do 3. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Najważniejsze informacje dla pakietu MOTO WYPRAWA z DOJAZDEM WŁASNYM:

 • wyprawy dojazd własny

  oferujemy jazdę z naszą grupą po zaplanowanych trasach, prowadzonych przez instruktorów – przewodników HIGH | szkoleniemotocyklowe.pl

 • zapewniamy opiekę instruktorów i pomoc w sytuacjach awaryjnych czy losowych – oczywiście w granicach naszych możliwości
 • świadczymy pomoc techniczną w przypadku awarii motocykla – w ramach możliwości i posiadanego wyposażenia
 • zapewniamy ubezpieczenie turystyczne na czas trwania całego wyjazdu (obowiązkowe) – ubezpieczenie dla każdego uczestnika oraz osób towarzyszących zawieramy w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna i jest ono wliczone w koszt naszego pakietu (KL: 30.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN). Ubezpieczenie zawieramy dla zgłoszonego uczestnika i jeżeli jest, osoby towarzyszącej. Jeżeli uczestnik wraz z osobą towarzyszącą podróżują łącznie dłużej niż trwa organizowany przez nas wyjazd zalecamy wykupienie ubezpieczenia na cały ten okres – dodatkowe dni przedłużenia ubezpieczenia chętnie wyliczymy w ramach umowy generalnej zawartej z TU Singla Iduna.
  UWAGA! Jeżeli uczestnik / osoba towarzysząca ma własne ubezpieczenie na czas wyprawy i tak zawieramy polisę w Signal Iduna – nie przewidujemy możliwości rezygnacji z tej opcji w czasie trwania wyprawy z nami.
 • działamy legalnie – jesteśmy zarejestrowanym biurem podróży, wnosimy wszystkie obowiązkowe opłaty za uczestników naszych wypraw (do Turystycznego Funduszu Ubezpieczeniowego). Dla każdego uczestnika przygotowujemy umowę uczestnictwa.
 • opcjonalnie uczestnik może wykupić ubezpieczenie kosztów rezygnacji – za naszym pośrednictwem w TU Signal Iduna.

 

cena kursu prawa jazdyZa udział w MOTO WYPRAWIE z DOJAZDEM WŁASNYM pobieramy przewodnicką opłatę w wysokości 300 EUR za wyjazd (motocyklista kierujący motocyklem) lub 350 EUR za wyjazd (motocyklista + osoba towarzysząca). W opłacie tej zawarta jest opłata przewodnicka oraz koszty ubezpieczenia turystycznego i obowiązkowe opłaty turystyczne.

 

 

 

 

JAK OBLICZAMY KOSZTY CAŁEJ WYPRAWY z DOJAZDEM WŁASNYM?

 • w zależności od długości zaplanowanego pobytu i ilości osób, po uzyskaniu tej informacji od uczestnika, wyliczamy i przedstawiamy wycenę noclegów. W zależności od lokalizacji będą to noclegi w pokojach hotelowych w standardzie 4**** ze śniadaniami i obiadokolacją (Słowenia, Dolomity), 3*** ze śniadaniami (Chorwacja) lub zakwaterowanie w komfortowych apartamentach (Garda).
 • tam, gdzie nocujemy w hotelach, rezerwujemy odpowiednią ilość pokoi (wg zapotrzebowania uczestnika), w przypadku noclegów w apartamentach możemy zaoferować nocleg z pozostałymi uczestnikami wyjazdu lub apartament na wyłączność.
 • do wyliczonej opłaty za noclegi dodajemy wskazaną wcześniej opłatę przewodnicką (300 lub 350 EUR) – przypominamy, że zawiera ona również opłatę za ubezpieczenie turystyczne na czas naszego wyjazdu.

 

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA MOTO WYPRAWĘ z DOJAZDEM WŁASNYM?

Prosimy o napisanie wiadomości e-mail na adres biuro@szkoleniemotocyklowe.pl zawierającej następujące informacje:

 1. termin i lokalizacja wyprawy – prosimy o sprawdzenie naszych terminów w KALENDARZU WYPRAW
 2. w jakim terminie i dla ilu osób mamy rezerwować miejsca noclegowe

 

Po otrzymaniu w/w informacji sprawdzimy, czy mamy jeszcze wolne miejsca z dojazdem własnym w danym terminie oraz wycenimy całą usługę dla Państwa (noclegi, wyżywienie, opłatę przewodnicką, ubezpieczenia itp.)

 

DODATKOWA, WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

zawsze bardzo się cieszymy, jeżeli chcecie się z nami spotkać na alpejskich agrafkach. Od wielu już lat dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Przez jakość rozumiemy również ograniczenie liczebności naszej grupy na każdym wyjeździe – tylko wtedy, jako instruktorzy – przewodnicy, możemy odpowiednio zaopiekować się grupą i poprowadzić zaplanowane trasy. To główna przyczyna ograniczenia grup i wprowadzenia przez nas limitu dla osób „dojeżdżających”. Jednym słowem, jeżeli bez uzgodnienia z nami i nie wykupując oferowanej przez nas usługi wpadniecie nas odwiedzić lub spotkamy się na trasie, będzie nam bardzo miło. Nie jesteśmy jednak w stanie zająć się wówczas Wami, jeżeli np. macie awarię lub potrzebujecie transportu motocykla. To usługi zarezerwowane dla uczestników, którzy wykupili wyjazd i zapłacili nam za to, że się nimi opiekujemy.