Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki dla dzieci i dorosłych

Muzeum Techniki i Science Center Spectrum | BERLIN

muzeum techniki berlinOrganizujemy 1-dniową wycieczkę do fantastycznego miejsca, jakim jest Muzeum Techniki w Berlinie połączone z eksperymentarium Science Center Spectrum. To kompleks oferujący cały dzień atrakcji i zajęć dla „małych i dużych”. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

Koszt wyjazdu: 220 zł od osoby dorosłej, 180 zł od dziecka (do 18 roku życia). Brak dodatkowych, ukrytych opłat! W skrócie koszt 220 zł dla osoby dorosłej i 180 zł dla dziecka to wszystkie opłaty za ten wyjazd. Oczywiście prosimy o doliczenie pewnej kwoty na wyżywienie lub zabranie prowiantu i napojów na cały dzień z domu.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Najbliższe terminy wyjazdów

14 października 2023 roku – wyjazd z Poznania 6:30 | LICZBA MIEJSC ogółem / zajęte: 15 / 9

 

Podana cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym autobusem zabierającym do 15 osób na trasie Poznań – Berlin – Poznań.  W cenie zawarliśmy wszystkie opłaty, w tym opłaty autostradowe, dlatego nie musisz się o nic martwić jadąc z nami.
 • Ubezpieczenie turystyczne na dzień wyjazdu w TU Signal Iduna (KL: 20000EUR NW: 15000PLN BP:1000PLN), gdyż chcemy, aby uczestnicy naszego wyjazdu czuli się bezpieczni.
 • BILETY WSTĘPU do Muzeum Techniki i Science Center Spectrum, ponieważ rezerwujemy je odpowiednio wcześniej.
 • Opiekę pilota nad grupą
 • Opłaty obowiązkowe – składki TFG i TFP – dlatego, że działamy legalnie, jako biuro podróży.

 

Program wyjazdu:

 • 06:20 zbiórka na parkingu przy Centrum Handlowym PESTKA w Poznaniu. Autobus będzie oczekiwał na parkingu od Al. Solidarności (w okolicy wejścia głównego). Dla grup zorganizowanych (rezerwacja całego wyjazdu) możliwe jest ustalenie innego miejsca wyjazdu, na terenie miasta Poznania lub bliskiej okolicy. Chcemy zawieźć Państwa punktualnie, dlatego prosimy o punktualność.
 • 06:30 wyjazd w kierunku Berlina – po drodze przewidujemy ok. 15 minutowy postój na MOP Gnilec – stacja ORLEN przed granicą w Świecku. Staramy się nie zatrzymywać zbyt często, oczywiście jeżeli uczestnicy tego potrzebują to służymy pomocą.
 • 10:15 dojazd do Muzeum Techniki i Science Center Spectrum w Berlinie – rozpoczęcie zwiedzania i zabawy. Każdy uczestnik przechodzi przez ekspozycję i eksperymenty we własnym tempie, gdyż każdy może zainteresować się czymś innym. W międzyczasie autobus oczekuje w bezpieczny miejscu.
 • 14:45 zbiórka grupy przy autobusie – w umówionym miejscu przy Muzeum Techniki Berlin. Prosimy o punktualność, ponieważ musimy dbać o czas pracy kierowców, a przez to bezpieczny powrót.
 • 15:00 przejazd do centrum Berlina, w okolicę Alexanderplatz. Zaprowadzimy grupę do miejsca, gdzie znajduje się kilka restauracji do wyboru i możliwość zakupienia posiłków. Czas wolny do godziny 17:00
 • 17:05 wyjazd w kierunku Poznania, dzięki czemu planujemy dotrzeć do Poznania około 21:30.

 

 

Organizator HIGH TRAVEL zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu, w przypadku zebrania grupy mniejszej niż 12 osób na dany termin. Gdyby zaistniała taka sytuacja będziemy odpowiednio wcześniej informować i oczywiście w takim przypadku dokonujemy pełnego zwrotu wpłaconej kwoty na wyjazd.