Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Szkolenia dla motocyklistów

MOTOwycieczka z instruktorem

Opis szkolenia

Wycieczka motocyklowa pod okiem doświadczonego Instruktora?! Tak to możliwe! Od lat taka formuła szkolenia cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród motocyklistów. Biorą w niej udział zarówno ci „objechani w siodle”, którzy chcą dowiedzieć się kilku technicznych ciekawostek, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę na motocyklu, np. tuż po otrzymaniu uprawnień do prowadzenia motocykla. Celem instruktora prowadzącego wycieczkę motocyklową, jest wskazanie i poprawa błędów popełnianych przez uczestnika podczas jazdy. Ilość wiedzy przekazanej przez instruktora ograniczona jest wyłącznie czasem trwania wykupionym przez Uczestnika. Z racji, że jest to szkolenie indywidualne, rodzaj oraz intensywność ćwiczeń dobierana jest do potrzeb osoby zainteresowanej.

Przebieg wycieczki z instruktorem

Motowycieczka z instruktorem – jak to wygląda w praktyce?

Umawiasz termin, jeśli decydujesz się na opcję jazdy naszym motocyklem, wybierasz motocykl z gamy oferowanej przez naszą szkołę i jedziesz w trasę z Instruktorem – Przewodnikiem. Niezależnie od czasu trwania szkolenia, omówimy podstawy techniki jazdy, zwrócimy uwagę na Twój styl jazdy oraz umiejętności. Jeśli wystarczy czasu, w trakcie wycieczki motocyklowej, to nasz instruktor pokaże Tobie ciekawe miejsca Wielkopolski. Takie „zwiedzanie” możemy zaproponować tym, którzy wykupią wycieczkę trwającą co najmniej 4 godziny jednorazowo.

Jednym słowem wycieczka motocyklowa z instruktorem to idealna opcja dla tych, którzy wracają do jazdy na motocyklu, rozpoczynają swoja karierę oraz tych, którzy widzą u siebie potrzebę poprawy techniki jazdy.

Minimalny czas trwania Motowycieczki to 2h. Maksymalny uzależniony od wytrzymałość i kondycji uczestnika oraz jego …portfela.

Możliwość wzięcia udziału na motocyklu własnym, motocyklu wypożyczonym od HigH lub motocyklem od jednego z naszych partnerów biznesowych. Możemy dla zainteresowanych umówić wycieczkę na motocyklach marki Triumph, Kawasaki, Aprilia, Benelli, Honda, BMW, Yamaha, Harley Davidson. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego motocykla na czas trwania wycieczki motocyklowej lub zapraszamy motocyklem własnym, posiadanym przez motocyklistę.

 

Szkoleniowa motowycieczka z instruktorem – najważniejsze informacje

 • Umawiasz termin – preferujemy kontakt email: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl – napisz do nas podając rodzaj motowycieczki, który Cię interesuje oraz proponowane terminy. Odpiszemy najszybciej jak to możliwe, ale prosimy o chwilę cierpliwości. Prosimy, w wiadomości podaj również nr telefonu kontaktowego.
 • Instruktor planuje trasę w porozumieniu z Uczestnikiem, ma na uwadze zaplanowany czas trwania wycieczki oraz umiejętności osoby szkolonej.
 • Ustalasz czas trwania wycieczki i rezerwujesz motocykl, jeśli nie posiadasz własnego.
 • Możesz skorzystać z dostępnych w naszej szkole kasków, ochraniaczy i rękawic, więc nie musisz kupować własnego stroju.
 • Korzystasz z łączności bezprzewodowej z instruktorem – przewodnikiem. Korzystamy z urządzeń CARDO, więc masz stały kontakt z nami w czasie wycieczki.
 • Instruktor wybiera trasę dostosowaną do czasu trwania wycieczki, natężenia ruchu itp.,
 • Jeśli twoje umiejętności nie pozwalają na wyjazd, rozpoczynasz od ćwiczeń technicznych na placu. Szkolenie jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestnika.
 • Po wycieczce instruktor omawia z Tobą przebieg trasy i wskaże Tobie nad czym warto popracować.
Ceny i warianty wycieczki motocyklowej

Wycieczka motocyklowa z instruktorem, motocykl HigH Szkoła Jazdy.

 • CZAS TRWANIA 2 GODZINY: 469 zł brutto
 • CZAS TRWANIA 3 GODZINY: 589 zł brutto
 • CZAS TRWANIA POWYŻEJ 3 GODZIN: 589 zł + 150 zł za każdą rozpoczętą godzinę powyżej 3 godzin.

 

Motowycieczka z instruktorem, motocykl własny uczestnika.

 • CZAS TRWANIA 2 GODZINY: 289 zł brutto
 • CZAS TRWANIA 3 GODZINY: 400 zł brutto
 • CZAS TRWANIA POWYŻEJ 3 GODZIN: 400 zł + 130 zł za każdą rozpoczętą godzinę powyżej 3 godzin.

 

Motowycieczka testowa, motocykl testowy z współpracujących z nami salonów.

 • Warunkiem koniecznym, ustalenia wycieczki na motocyklach dostarczanych przez naszych partnerów, jest wcześniejsze ustalenie, czy wybrany przez uczestnika motocykl będzie dostępny – aby ustalić tę informację prosimy o kontakt z naszym pracownikiem pod nr tel. 884 300 255
 • Opłata za wycieczkę na motocyklu partnera, to opłata podstawowa (jak na motocyklu HigH Szkoła Jazdy) + ewentualna dopłata za wykorzystanie motocykla partnera (kwestia uzgadniana indywidualnie).
Formalności i zapisy

Wycieczka motocyklowa z instruktorem to oferta dla osób posiadających prawo jazdy, ale równie dla tych, którzy są dopiero w trakcie kursu prawa jazdy. W przypadku osób posiadających już prawo jazdy i korzystających z motocykli HigH lub naszych partnerów, wynajmujemy Tobie wybrany motocykl i jedziesz na motowycieczkę z instruktorem motocyklowym.

Instruktorzy prowadzący wycieczki motocyklowe to doświadczona kadra, która oprócz szkoleń obsługuje również wyprawy alpejskie dla motocyklistów.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wypożyczenia motocykla z HigH – Ogólne Warunki Wynajmu i Użyczania Motocykli HigH. Chcielibyśmy przypomnieć, że bardzo zależy nam na bezpieczeństwie uczestników szkoleń oraz naszych instruktorów, stąd prosimy o stosowanie się do poleceń osoby prowadzącej zajęcia.

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań