Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Zapisy na kursy. W biurze lub on-line

Biuro HigH Szkoła Jazdy pracuje stacjonarnie od 10:00 do 18:00. Siedziba HigH Szkoła Jazdy – ul. Chwaliszewo 76, Poznań.

 

W celu zapisania się na kurs prawa jazdy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na kurs (prosimy kliknąć przycisk poniżej). Pracownicy naszego biura przygotują umowę i pozostałe dokumenty i prześlą do Państwa. Pozostałe formalności można załatwić zdalnie lub odwiedzając nasze biuro w godzinach pracy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych KURSÓW PRAWA JAZDY KATEGORII B

formularz zapisów przycisk

 

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie przeprowadzenia badań lekarskich lub uzyskania PKK (profilu kandydata na kierowcę) to również zapraszamy do naszego biura, lub prosimy o kontakt telefoniczny: 61 670 38 70 oraz e-mail: bok@high.com.pl

 

Zajęcia teoretyczne prowadzimy głównie w formie e-learningu oraz wykładów video, jako dodatek. Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców z dodatkowym poświadczeniem Prezydenta Miasta Poznania, zatem mamy oficjalnie możliwość szkolenia przez e-learning. Zgodnie z przepisami, szkolenie przez e-learning mogą prowadzić tylko poświadczone OSK.

 

Zajęcia praktyczne prowadzimy regularnie przez 7 dni w tygodniu, w godzinach indywidualnie ustalanych z osobami szkolonymi. Oferujemy kilka wariantów kursów, najlepszego wyboru zawsze pomogą dokonać pracownicy naszego biura i instruktorzy.