Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Kursy z dotacją w HigH

BUR – jak zapisać się na kurs z dotacją. Kursy realizowane w HIGH.

Jeżeli jesteś na tej stronie to z pewnością składałaś/eś wniosek o dofinansowanie do kursu prawa jazdy realizowanego w HigH. Poniżej przedstawimy poradnik co po kolei i gdzie należy wykonać, aby uzyskać wsparcie i zapisać się już docelowo na kurs w HigH.

 

  1. Musisz mieć załatwione formalności w WARP. Złożony wniosek o dofinansowanie, zatwierdzony wniosek i musisz otrzymać dokumenty od Operatora (WARP). Najważniejsza jest umowa wsparcia i promesa. Otrzymane dokumenty dostaniesz drogą elektroniczną, musisz je podpisać zgodnie z otrzymaną instrukcją i niezwłocznie dostarczyć do WARP.
  2. Najlepiej w chwili podpisywania dokumentów upewnij się, że posiadasz konto w BUR (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/). Jeżeli nie posiadasz konta to użyj polecenia „ZAREJESTRUJ SIĘ” aby utworzyć konto. Wypełnij wszelkie wymagane dane osobowe. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą musisz utworzyć również KONTO PRACODAWCY. Jeżeli jesteś tylko uczestnikiem projektu, poproś o dopisanie Cię do KONTA PRACODAWCY utworzonego w BUR przez firmę, w której pracujesz. UWAGA! Jeżeli próbujesz założyć konto w BUR i otrzymujesz informację po podaniu nr PESEL, że masz już konto to oznacza, że prawdopodobnie już wcześniej korzystałaś/eś z usług z dofinansowaniem. W takim przypadku musisz odtworzyć dane logowania lub poprosić osobę / firmę, która utworzyła wcześniej Twoje konto w BUR o podanie danych logowania.
  3. Kiedy podpisane dokumenty (umowa wsparcia i załączniki) dotrze do Operatora (WARP) zostanie nadany Tobie nr ID – powinno przyjść powiadomienie z BUR. W chwili posiadania nadanego nr ID masz możliwość zapisać się na usługę przygotowaną przez HIGH. Wtedy w BUR wyszukaj po numerze usługę, na którą składałaś/eś wniosek o dotację. Numer usługi znajdziesz np. w umowie. Przy danej usłudze musisz z PANELU PRACODAWCY zapisać UCZESTNIKA na usługę przygotowaną przez HIGH.
  4. Po dokonaniu wstępnego zapisu my otrzymamy powiadomienie, ale będziemy na Ciebie czekać w naszym Biurze Obsługi Klienta w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 76. Wybierając się do nas możesz umówić termin spotkania w sprawie załatwienia formalności dzwoniąc pod nr 694 300 255.
  5. W trakcie spotkania w HIGH poinformujemy Cię o formalnościach, podpiszemy umowę o kurs prawa jazdy, przygotujemy fakturę proforma – to wszystko jest wymagane, abyśmy zaakceptowali Twoje zgłoszenie przez BUR. Po załatwieniu w/w formalności będziesz mogła/mógł rozpocząć kurs. Cieszymy się, że wybrałaś/eś HIGH.