Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Zapisy na kurs. Wypełnij formularz!

Zapisy na kurs prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy prowadzimy również przez formularz internetowy. Zachęcamy do wypełnienia formularza. Pracownicy BOK przygotują dla Państwa umowę o kurs i skontaktują się celem ustalenia szczegółów.

Zapisy na kurs prawa jazdy – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego pracownicy BOK HigH Szkoła Jazdy przygotują umowę o kurs prawa jazdy i prześlą na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym, wraz z dodatkowymi informacjami. Poprzez używanie formularza staramy się ograniczyć ilość formalności, które musisz dopełnić w naszej firmie, do absolutnego minimum.

Pamiętaj, że zapisy na kurs prawa jazdy to ważna decyzja. Wybierz właściwą szkołę! Z każdym Kursantem zawieramy umowę, która obowiązuje przez cały czas trwania kursu. W umowie gwarantujemy Tobie, że świadczymy usługi o najwyższej jakości. Jesteśmy dużą firmą, mamy stacjonarne Biuro Obsługi Klienta. Nie musisz się obawiać, że któregoś dnia, w trakcie Twojego kursu, nagle znikniemy.

Niestety często słyszymy o znikających OSK. HigH Szkoła Jazdy istnieje na rynku od 2006 roku i szkoli każdego roku ponad tysiąc Kursantów i Uczestników szkoleń dodatkowych. Warto wybrać HigH! Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.