Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wyprawy do Słowenii

MOTO|SLOVENIA 04.07-09.07.2024

event
Ogólnie o wyprawie
keyboard_double_arrow_right
travel_explore
Szczegóły wyprawy
keyboard_double_arrow_right
two_wheeler
Nasz transport
keyboard_double_arrow_right
attach_money
Cennik
keyboard_double_arrow_right
done
Rezerwacja
Wróć do listy wypraw
Zarezerwowanych miejsc: 7 / 7
Coś na zachętę

Ogólnie o wyprawie

Wyprawa motocyklowa w okolice do Słowenii to doskonały pomysł na spędzenie kilku letnich dni w wysokich Alpach Julijskich. Tym razem zaplanowaliśmy kolejną edycję MOTO|SLOVENIA w lipcu. To okres, kiedy ustępują śniegi w najwyższych partiach gór, krystalicznie czyste potoki pełne są wody, a w dolinach panują letnie temperatury oscylujące często około 25 ºC.

Wyjazd z instruktorami HigH to nie tylko świetna zabawa na niekończących się zakrętach. Każdy z instruktorów – pilotów opiekujących się grupą jest dobrym szkoleniowcem i potrafi udzielić wielu cennych wskazówek dotyczących jazdy. Bez wątpienia taki wyjazd to doskonały trening motocyklowy. Instruktorzy zawsze dostosowują tempo i stopień trudności tras do umiejętności uczestników.

Trochę więcej informacji

Szczegóły wyprawy

Nasze trasy w czasie wyprawy

Trasy przebiegają przez Alpy Julijskie i Triglavski Narodni Park. Przejedziemy w okolicach najwyższego szczytu Słowenii. Odwiedzimy historyczną trasę wiodącą do miejsca, gdzie spotykają się granice Austrii, Słowenii i Italii. Dodatkowo wiele uroku mają rozmowy z tubylcami, którzy mówią jakby po polsku. Co najmniej 2 dni wyprawy to trasy przebiegające również przez tereny Włoch i Austrii. Po włoskiej stronie często eksplorujemy miejsca, gdzie odbywają się górskie etapy Giro d’Italia.

 

Gdzie nocujemy

W czasie trwania wyprawy MOTO|SŁOWENIA nocujemy w Hotelu o standardzie 4**** z widokiem na szczyt Spik i całe pasmo Alp Julijskich. Standardowo dla każdego uczestnika rezerwujemy pokój 1 osobowy. Na terenie hotelu mamy bezpieczne miejsca parkingowe dla motocykli oraz naszego autobusu. To miejsce przez kilka dni stanowi naszą bazę wypadową. Jadąc z nami nie musisz zajmować się codziennym pakowaniem i zmianą miejsca noclegowego. W hotelu dla naszych gości dostępny jest kompleks SPA i basenów oraz restauracja. Poza jazdą na motocyklu uczestnicy mogą równie skorzystać z tarasów widokowych oraz Alpine Wellness. W ramach oferty MOTO|SLOVENIA oferujemy noclegi wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami serwowanymi w hotelowej restauracji, w cenie wyjazdu.

 

Uczestnicy i osoby towarzyszące

Na każdą wyprawę zbieramy grupę co najmniej 6 uczestników. Każdy z naszych uczestników może zabrać osobę/osoby towarzyszące, które nie zabierają motocykla. Pomożemy w transporcie np. rowerów lub podrzucimy pomysły na organizację czasu wolnego na miejscu pobytu.

Jeżeli grupa osób towarzyszących będzie liczyła przynajmniej kilka osób możemy zaoferować dodatkowe lokalne wycieczki autobusem, w czasie, kiedy motocykliści będą pokonywać kręte górskie serpentyny.

 

Opieka przewodników – instruktorów

Każdą Wyprawę obsługuje co najmniej 2 Przewodników – Instruktorów. Każdego dnia wyprawy nasi instruktorzy pokonują trasę razem z grupą. W razie jakiś sytuacji problemowych (np. awaria) instruktorzy starają się pomóc w jej usunięciu, a jeżeli nie jest to możliwe pomagają zorganizować transport motocykla i uczestnika do naszej bazy.

 

Działamy legalnie – Biuro Podróży

Uzyskaliśmy wpis do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Nasz wpis ma numer 989. Uzyskanie wpisu potwierdza, że prowadzimy legalnie działalność turystyczną. Co wyjątkowo ważne, uzyskaliśmy gwarancję ubezpieczeniową TU Signal Iduna – ubezpieczenie kosztów powrotu naszych klientów do kraju, gdyby zaszła taka potrzeba.

W dziale Dokumenty do pobrania (na końcu oferty) znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty i informacje dla naszych klientów.

Dla każdego z naszych klientów przygotowujemy umowę uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Ubezpieczenie NNW Bezpieczna Podróż – koszty leczenia, akcji ratunkowych, transportu medycznego do Polski. To ubezpieczenie dla każdego uczestnika zawieramy na czas wyjazdu w TU Signal Iduna. Informacje dot. warunków ubezpieczenia i kwot świadczeń znajdują się każdorazowo w umowie dot. imprezy turystycznej.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Oferujemy również możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – jest to dobrowolne ubezpieczenie dla osób, które chcą się zabezpieczyć w razie konieczności rezygnacji z wyjazdu na ostatnią chwilę (np. z powodu choroby czy innego zdarzenia losowego).

 

Plan wyprawy MOTO|SLOVENIA

Plan wyjazdu w skrócie:

 • czwartek: zbiórka uczestników ok. 17:30, wyjazd po zapakowaniu motocykli ok. 18:30. Miejsce zbiórki zawsze zlokalizowane jest na terenie Poznania, najczęściej jest to jeden ze współpracujących z nami salonów motocyklowych. Informację o miejscu pakowania podajemy bliżej terminu wyjazdu
 • czwartek / piątek: przejazd komfortowym autobusem do miejsca docelowego – miejscowość Gozd Martuljek (Słowenia)
 • piątek: po zameldowaniu w hotelu wybieramy się w pierwszą motocyklową trasę po okolicy. Tego dnia pokonamy ok. 150 km.
 • sobota i niedziela: całodzienne trasy zaplanowane przez naszych instruktorów. Grupę prowadzą przewodnicy – instruktorzy HigH. Każdego dnia grupa wraca do miejsca zakwaterowania. Po powrocie do hotelu na uczestników wyjazdu czeka obiadokolacja serwowana w hotelowej restauracji
 • poniedziałek: trasa motocyklowa ze Słowenii w kierunku miasta Graz. Trasa przebiega wyjątkowo malowniczymi dolinami i przełęczami Alp Karynckich. Ok. godziny 17:00 pakowanie motocykli na przyczepę i ok. 18:00 wyruszamy w kierunku Polski
 • poniedziałek / wtorek: przejazd autobusem w kierunku Polski. Nasz autobus najczęściej prowadzi 3 kierowców, aby podróż była sprawna i bezpieczna.
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nasz transport

Każdą naszą wyprawę motocyklową obsługujemy specjalnie zbudowanym autobusem zabierającym do 16 pasażerów na swój pokład. Za autobusem ciągniemy przyczepę, na której możemy przewieźć nawet 10 motocykli dodatkowo dokładając np. kilka rowerów. Oczywiście liczba przewożonych pojazdów zależy od ich wagi i wielkości.

Ile zapłacisz

Koszty wyprawy

Koszt wyjazdu MOTO|SLOVENIA to:

1290 EUR – uczestnik z motocyklem
650 EUR – osoba towarzysząca (nocleg w pokoju dwuosobowym)

Aby zagwarantować rezerwację wymagamy:

 • wpłaty zaliczki wynoszącej 300 EUR. Zaliczkę należy wpłacić po otrzymaniu od nas przygotowanej umowy uczestnictwa w imprezie
 • wpłaty pozostałej kwotę należy opłacić na 30 dni przed datą wyjazdu

Po wypełnieniu zgłoszenia przez nasz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY zostanie przygotowana i przesłana umowa uczestnictwa (dokument obowiązkowy dla biur podróży). Z umowy wynikają warunki usługi oraz terminy rezygnacji i ponoszonych z tego tytułu kosztów przez uczestnika. Prosimy o zapoznanie się z warunkami udziału. Ogólne warunki udziału w organizowanych przez nas imprezach znajdują się w dziale Pliki do pobrania na dole strony.

Motocykle są przewożone na specjalnie przygotowanej przyczepie, a w czasie transportu są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń mogących powstać w czasie transportu – ubezpieczenie CARGO przewoźnika.

Opłaty w EURO przyjmujemy na konto walutowe, którego nr prześlemy po wykonaniu rezerwacji. Istnieje również możliwość wpłaty gotówkowej w BOK HigH.

 

Podawana cena zawiera:

 • transport Uczestnika i motocykla na trasie Poznań – Gozd Martuljek (Słowenia) – Poznań. Podróżujemy autobusem wyposażonym w łącznie 17 miejsc oraz sporą przestrzeń bagażową
 • noclegi w hotelu o standardzie 4**** ze śniadaniami i obiadokolacjami serwowanymi w hotelowej restauracji. Do dyspozycji gości jest również strefa basenów oraz strefa spa
 • w przypadku osoby towarzyszącej nocuje ona w pokoju razem z uczestnikiem; jeżeli chcesz zabrać więcej niż jedną osobę towarzyszącą uzgodnimy to przy dokonywaniu rezerwacji.
 • koszty ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA (KL: 30.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN)
 • koszty obowiązkowych opłat turystycznych, w tym opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • opiekę 2 Instruktorów – Przewodników na miejscu, w czasie całej wyprawy. Instruktor pokonuje każdego dnia całą trasę z uczestnikami i wykonuje m.in. rolę przewodnika.
 • opracowane i sprawdzone trasy
 • dostęp do zaplecza technicznego, podstawowych narzędzi

 

Ubezpieczenie dodatkowe kosztów rezygnacji: uczestnik może za naszym pośrednictwem zawrzeć umowę ubezpieczenia kosztów rezygnacji w TU Signal Iduna. Zawarcie ubezpieczenia jest możliwe wówczas, gdy w chwili zawarcia umowy o wyjazd uczestnik dokona zaliczki na koszty wyjazdu oraz dokona płatności za dodatkowe ubezpieczenie na wskazane konto.

Koszt ubezpieczenia dodatkowego kosztów rezygnacji:

 • dla uczestnika głównego: 200 zł dla pakietu podstawowego, 400 zł dla pakietu rozszerzonego
 • dla osoby towarzyszącej: 100 zł dla pakietu podstawowego, 200 zł dla pakietu rozszerzonego.

Pakiet podstawowy – zgodnie z OWU

Pakiet rozszerzony – dodatkowe klauzule zachorowania na chorobę przewlekłą, zachorowanie na COVID-19 lub nałożenie kwarantanny.

 

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań