Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wyprawy do Chorwacji

MOTO|CHORWACJA 25.04-30.04.2024

event
Ogólnie o wyprawie
keyboard_double_arrow_right
travel_explore
Szczegóły wyprawy
keyboard_double_arrow_right
two_wheeler
Nasz transport
keyboard_double_arrow_right
attach_money
Cennik
keyboard_double_arrow_right
done
Rezerwacja
Wróć do listy wypraw
Zarezerwowanych miejsc: 7 / 7
Coś na zachętę

Ogólnie o wyprawie

Wyprawa motocyklowa do Chorwacji to świetny pomysł na spędzenie kilku kwietniowych dni na motocyklu. Chorwacja dla motocyklistów to liczne górskie serpentyny, ale też drogi z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i morze. Tym razem zaplanowaliśmy wyprawę motocyklową do Chorwacji w okresie kiedy jeszcze nie ma wakacyjnego skwaru, a pogoda jest idealna dla motocyklistów.

Wyjazd z instruktorami HigH to nie tylko świetna zabawa na niekończących się zakrętach. Każdy z instruktorów – pilotów opiekujących się grupą jest dobrym szkoleniowcem i potrafi udzielić wielu cennych wskazówek dotyczących jazdy. Bez wątpienia taki wyjazd to doskonały trening motocyklowy. Instruktorzy zawsze dostosowują tempo i stopień trudności tras do umiejętności uczestników.

Trochę więcej informacji

Szczegóły wyprawy

Nasze trasy w czasie wyprawy

Trasy przebiegają w okolicach malowniczego, chorwackiego wybrzeża. Nasze doświadczenie w organizacji wypraw pozwoliło ułożyć doskonale dopracowane trasy o różnym stopniu trudności. Delektujemy się zakrętami, wjeżdżamy wysoko w góry, przejeżdżamy ekscytującymi przełęczami i w tle widzimy Adriatyk.  Każdego dnia na miejscu wyprawy pokonujemy od 150 – 300 km –  to cały dzień fantastycznej jazdy na motocyklu. Jadąc z nami masz pewność, że zabierzemy Cię w miejsca, gdzie wielu motocyklistów nie dociera – omijają je, często nie wiedząc, że istnieją. Nie będziemy jeździć autostradami z pkt. do pkt. – pojedziemy lokalnymi, malowniczymi drogami. Czasem też przystaniemy na prawdziwe i aromatyczne espresso.

 

Gdzie nocujemy

W czasie trwania wyprawy MOTO|CHORWACJA nocujemy w malowniczo położonym hotelu położonym w przy kanionie rzeki Zrmanja. Dla każdego uczestnika przewidzieliśmy nocleg w 1-osobowym pokoju, w cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Przy hotelu mamy zarezerwowane miejsca parkingowe dla motocykli oraz naszego autobusu. To miejsce przez kilka dni stanowi naszą bazę wypadową. Jadąc z nami nie musisz zajmować się codziennym pakowaniem i zmianami miejsc noclegowych.

 

Uczestnicy i osoby towarzyszące

Na każdą wyprawę zbieramy grupę co najmniej 6 uczestników. Każdy z naszych uczestników może zabrać osobę/osoby towarzyszące, które nie zabierają motocykla. Pomożemy w transporcie np. rowerów lub podrzucimy pomysły na organizację czasu wolnego na miejscu pobytu.

Jeżeli grupa osób towarzyszących będzie liczyła przynajmniej kilka osób możemy zaoferować dodatkowe lokalne wycieczki autobusem, w czasie, kiedy motocykliści będą pokonywać kręte górskie serpentyny.

 

Opieka przewodników – instruktorów

Każdą Wyprawę obsługuje co najmniej 2 Przewodników – Instruktorów. Każdego dnia wyprawy nasi instruktorzy pokonują trasę razem z grupą. W razie jakiś sytuacji problemowych (np. awaria) instruktorzy starają się pomóc w jej usunięciu, a jeżeli nie jest to możliwe pomagają zorganizować transport motocykla i uczestnika do naszej bazy.

 

Działamy legalnie – Biuro Podróży

Uzyskaliśmy wpis do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Nasz wpis ma numer 989. Uzyskanie wpisu potwierdza, że prowadzimy legalnie działalność turystyczną. Co wyjątkowo ważne, uzyskaliśmy gwarancję ubezpieczeniową TU Signal Iduna – ubezpieczenie kosztów powrotu naszych klientów do kraju, gdyby zaszła taka potrzeba.

W dziale Dokumenty do pobrania (na końcu oferty) znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty i informacje dla naszych klientów.

Dla każdego z naszych klientów przygotowujemy umowę uczestnictwa w imprezie turystycznej.

Ubezpieczenie NNW Bezpieczna Podróż – koszty leczenia, akcji ratunkowych, transportu medycznego do Polski. To ubezpieczenie dla każdego uczestnika zawieramy na czas wyjazdu w TU Signal Iduna. Informacje dot. warunków ubezpieczenia i kwot świadczeń znajdują się każdorazowo w umowie dot. imprezy turystycznej.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Oferujemy również możliwość wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – jest to dobrowolne ubezpieczenie dla osób, które chcą się zabezpieczyć w razie konieczności rezygnacji z wyjazdu na ostatnią chwilę (np. z powodu choroby czy innego zdarzenia losowego).

 

Plan wyprawy MOTO|CHORWACJA

Plan wyjazdu w skrócie:

 • czwartek: zbiórka uczestników ok. 17:00, wyjazd po zapakowaniu motocykli ok. 18:00. Miejsce zbiórki zawsze zlokalizowane jest na terenie Poznania, najczęściej jest to jeden ze współpracujących z nami salonów motocyklowych lub duży parking. Informację o miejscu pakowania podajemy bliżej terminu wyjazdu
 • czwartek / piątek: przejazd komfortowym autobusem do miejsca docelowego – miejscowość Obrovac.
 • piątek: po zameldowaniu w pokojach hotelowych wybieramy się w pierwszą motocyklową trasę po okolicy. Tego dnia pokonamy ok. 150 km.
 • sobota i niedziela: całodzienne trasa wzdłuż chorwackiego wybrzeża, choć wjedziemy też w góry. Grupę prowadzą przewodnicy – instruktorzy HigH. Każdego dnia grupa wraca do miejsca zakwaterowania. W hotelu stanowiącym naszą bazę wypadową funkcjonuje restauracja serwująca lokalne przysmaki oraz typową kuchnię śródziemnomorską. Nie brakuje oczywiści doskonałych, lokalnych win
 • poniedziałek: trasa motocyklowa z w kierunku Austrii i Alp Karynckich. Ok. godziny 17:00 pakowanie motocykli na przyczepę i ok. 18:00 wyruszamy w kierunku Polski
 • poniedziałek / wtorek: przejazd autobusem w kierunku Polski. Zawsze nasz autobus prowadzi na trasie z Chorwacji trzech kierowców, tak aby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie.
Bezpieczeństwo ponad wszystko

Nasz transport

Każdą naszą wyprawę motocyklową obsługujemy specjalnie zbudowanym autobusem zabierającym do 16 pasażerów na swój pokład. Za autobusem ciągniemy przyczepę, na której możemy przewieźć nawet 10 motocykli dodatkowo dokładając np. kilka rowerów. Oczywiście liczba przewożonych pojazdów zależy od ich wagi i wielkości.

Ile zapłacisz

Koszty wyprawy

Koszt wyjazdu MOTO|CHORWACJA to:

1250 EUR – uczestnik z motocyklem
550 EUR – osoba towarzysząca

Aby zagwarantować rezerwację wymagamy:

 • wpłaty zaliczki wynoszącej 300 EUR. Zaliczkę należy wpłacić po otrzymaniu od nas przygotowanej umowy uczestnictwa w imprezie
 • wpłaty pozostałej kwotę należy opłacić na 30 dni przed datą wyjazdu

Po wypełnieniu zgłoszenia przez nasz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY zostanie przygotowana i przesłana umowa uczestnictwa (dokument obowiązkowy dla biur podróży). Z umowy wynikają warunki usługi oraz terminy rezygnacji i ponoszonych z tego tytułu kosztów przez uczestnika. Prosimy o zapoznanie się z warunkami udziału. Ogólne warunki udziału w organizowanych przez nas imprezach znajdują się w dziale Pliki do pobrania na dole strony.

Motocykle są przewożone na specjalnie przygotowanej przyczepie, a w czasie transportu są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń mogących powstać w czasie transportu – ubezpieczenie CARGO przewoźnika.

Opłaty w EURO przyjmujemy na konto walutowe, którego nr prześlemy po wykonaniu rezerwacji. Istnieje również możliwość wpłaty gotówkowej w BOK HigH.

 

Podawana cena zawiera:

 • transport Uczestnika i motocykla na trasie Poznań – Chorwacja – Poznań. Podróżujemy autobusem wyposażonym w łącznie 17 miejsc oraz sporą przestrzeń bagażową
 • noclegi w pokojach 1-osobowych ze śniadaniami w cenie
 • w przypadku osoby towarzyszącej nocuje ona w pokoju razem z uczestnikiem; jeżeli chcesz zabrać więcej niż jedną osobę towarzyszącą uzgodnimy to przy dokonywaniu rezerwacji.
 • koszty ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA (KL: 30.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN)
 • koszty obowiązkowych opłat turystycznych, w tym opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • opiekę 2 Instruktorów – Przewodników na miejscu, w czasie całej wyprawy. Instruktor pokonuje każdego dnia całą trasę z uczestnikami i wykonuje m.in. rolę przewodnika.
 • opracowane i sprawdzone trasy
 • dostęp do zaplecza technicznego, podstawowych narzędzi

 

Ubezpieczenie dodatkowe kosztów rezygnacji: uczestnik może za naszym pośrednictwem zawrzeć umowę ubezpieczenia kosztów rezygnacji w TU Signal Iduna. Zawarcie ubezpieczenia jest możliwe wówczas, gdy w chwili zawarcia umowy o wyjazd uczestnik dokona zaliczki na koszty wyjazdu oraz dokona płatności za dodatkowe ubezpieczenie na wskazane konto.

Koszt ubezpieczenia dodatkowego kosztów rezygnacji:

 • dla uczestnika głównego: 200 zł dla pakietu podstawowego, 400 zł dla pakietu rozszerzonego
 • dla osoby towarzyszącej: 75 zł dla pakietu podstawowego, 150 zł dla pakietu rozszerzonego.

Pakiet podstawowy – zgodnie z OWU

Pakiet rozszerzony – dodatkowe klauzule zachorowania na chorobę przewlekłą, zachorowanie na COVID-19 lub nałożenie kwarantanny.

 

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań