Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Wypożyczalnia samochodów HigH

Wypożyczalnia samochodów dla młodych kierowców została uruchomiona przy HigH Szkoła Jazdy aby dać możliwość wypożyczenia samochodu w przystępnej cenie dla osób, które całkiem niedawno uzyskały prawo jazdy. Co ważne, z oferty Wypożyczalni Samochodów HigH mogą skorzystać tylko absolwenci szkolenia w HigH, zgodnie z obowiązującym regulaminem.

 

 Wypożyczalnia samochodów dla młodych kierowców – nasze zasady

Zasady obowiązujące w Wypożyczalni Samochodów HigH są bardzo proste. Co najważniejsze możliwość wypożyczenia samochodu ma każdy, kto posiada prawo jazdy i ukończył kurs w naszej szkole jazdy.

Nasza wypożyczalnia daje możliwość samodzielnej jazdy samochodem tuż po uzyskaniu prawa jazdy. Często inne wypożyczalnie wymagają odpowiedniego okresu posiadania prawa jazdy lub doliczają dodatkowe opłaty za brak „stażu”. W wypożyczalni HigH taka sytuacja nie ma miejsca. Jedno czego wymagamy to ukończenie kursu prawa jazdy w naszej szkole.

 

Cennik wypożyczenia samochodu w Wypożyczalni Samochodów HigH

1 doba – 89 zł netto

1 dzień – maksymalnie 8 godzin w okresie od 8:00 do 20:00 – 79 zł netto

weekend – wypożyczenie w okresie od piątku godz. 16:00 do poniedziałku godz. 9:00 – 159 zł netto

tydzień – wypożyczenie w okresie od poniedziałku godz. 10:00 do piątku godz. 14:00 – 259 zł netto

Dzienny limit przebiegu wynosi 200 km. W przypadku przekroczenia 200 km / dzień naliczamy dopłatę 0,50 zł netto / każdy km ponad 200.

Do podanych wyżej kwot należy doliczyć 23% podatek VAT.

Oczywiście koszty paliwa, opłat drogowych (np. autostrada), koszty płynów eksploatacyjnych takich jak płyn do spryskiwaczy ponosi Najemca w czasie trwania najmu. Wymagamy, aby pojazd był zwracany z taką samą ilością paliwa w zbiorniku jak w chwili wypożyczenia.

 

Zasady obowiązujące w Wypożyczalni Samochodów HigH

  1. nie stosujemy ograniczeń lub dopłat dla młodych kierowców. Warunkiem jednak jest posiadanie prawa jazdy kat. B i wcześniej ukończenie kursu prawa jazdy w naszej szkole
  2. aby wypożyczyć pojazd należy go wcześniej zarezerwować i dokonać opłaty za wynajem. Rezerwacji dokonuje się telefonicznie lub osobiście w BOK HigH
  3. w chwili wypożyczenia dokonujemy preautoryzacji karty płatniczej / debetowej / kredytowej, więc taką kartą należy dysponować. W razie braku karty możliwe jest wypożyczenie tylko po uiszczeniu kaucji w wysokości 3000 zł
  4. w przypadku uszkodzenia pojazdu z winy kierującego naliczona zostanie kara umowna zgodna z cennikiem – tzw. udział własny w szkodzie. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji kiedy sprawcą zdarzenia jest inny kierujący i wówczas dochodzimy odszkodowania z jego ubezpieczenia OC.

 

Jakie pojazdy wypożyczamy?

Obecnie wynajmujemy samochody marki Renault Clio z roczników 2008-2010. Samochody są w 100% sprawne technicznie, czyste, wyposażone w klimatyzację. Pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW.

wypożyczalnia samochodów dla młodych kierowców wypożyczalnia samochodów high poznań