Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Wypoczęty Instruktor to lepsze szkolenie!

Jazdy z Instruktorem to dla Kursanta czas nauki. Instruktor w tym czasie musi być skoncentrowany na swojej pracy i dopilnować, aby Kursant nie popełnił błędu. Zadaniem Instruktora jest również zareagowanie na ewentualne błędy, co wymaga często refleksu i odpowiedniej, sprawnej reakcji. Można śmiało powiedzieć, że praca Instruktora nauki jazdy to bardzo odpowiedzialne zajęcie – musi uważać, aby Kursant nie spowodował kolizji czy wypadku i jednocześnie dbać o to, aby inni uczestnicy ruchu nie doprowadzili do zderzenia z pojazdem szkoleniowym.

 

jazdy z instruktorem

 

Jazdy z Instruktorem w HigH – czas trwania jazd, czas pracy Instruktora

 

Dbając o jakość szkolenia i nie chcą oszukiwać naszych Kursantów wprowadziliśmy zasadę, że każda jazda szkoleniowa w ramach kursu prawa jazdy kat. B trwa 1 godzinę i 45 minut. W ten sposób każdy z naszych Kursantów kat. B ma co najmniej 17 spotkań w ramach kursu. Jazdy umawiamy o pełnych godzinach, co oznacza, że między każdymi jazdami Instruktor ma 15 minut płatnej przerwy. Pozwala Mu to na chwilę odpoczynku czy zjedzenie śniadania, nie musi w ten sposób zabierać czasu z jazd Kursantów.

W innych OSK często jazdy trwają po 2 godziny, bez przerw. Z doświadczenia wiemy, że nie jest możliwe, aby pracujący Instruktor wytrzymał przez często 8 czy 10 godzin w samochodzie bez skorzystania z toalety czy zjedzenia posiłku. Aby spełnić zwykłe ludzkie potrzeby musi skrócić Twój czas szkolenia, pod różnym pozorem.

My działamy rzetelnie i uczciwie. Punktualność jest bardzo ważna! Nawet jeżeli zdarzy się Instruktorowi spóźnić chwilę na jazdy ze względu chociażby na korki w Poznaniu to zawsze zwracamy ten czas Kursantowi przy najbliższej okazji.