Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Jednodniowe wyjazdy narciarskie HigH

Jednodniowy wyjazd narciarski z ekipą HigH Szkoła Jazdy to możliwość spędzenia jednego dnia na znakomicie przygotowanych, czeskich stokach. Propozycja kierowana jest głównie dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego, a lubią pojeździć na nartach czy snowboardzie.

 

Najbliższe wyjazdy:

6 stycznia 2018 (sobota) – SkiResort Cerna Hora – Pec

17 stycznia 2018 (środa) – SkiResort Cerna Hora – Pec

27 stycznia 2018 (sobota) – SkiResort Cerna Hora – Pec

 

 

Przejdź od razu do FORMULARZA ZAPISÓW

 

Wyjazd narciarski z HigH – plan

Zbiórka w dniu wyjazdu o godzinie 4:20 przy siedzibie naszej firmy w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 76. Niestety nie zapewnimy Państwu możliwości parkowania prywatnych samochodów, wokół obowiązuje Strefa Płatnego Parkowania. Jeżeli całej grupie będzie odpowiadało inne miejsce (np. parking TESCO itp.) możemy na kilka dni przed wyjazdem ustalić inny punkt spotkania, na terenie Poznania.

 

Planowy wyjazd godz. 4:30. Na spóźnialskich nie czekamy! Przejazd trwa ok. 4,5 godziny i po drodze nie ma postojów, poza sytuacjami wyjątkowymi. Na miejscu jesteśmy w okolicach godziny 9:00. Wówczas można się przebrać w naszym aucie oraz założyć sprzęt narciarski lub snowboardowy.

 

Powrót – wyjeżdżamy ze stoku o godz. 16:00. Po przejechaniu ok. 15 km zatrzymujemy się na czeski obiad w sprawdzonej restauracji. Postój trwa 1 godzinę i o godzinie 17:30 wyjeżdżamy w kierunku Poznania. Na miejscu jesteśmy ok. godziny 22:00.

 

Powyżej podane godziny dot. sytuacji kiedy po drodze nie występują sytuacje utrudniające jazdę. Naszym priorytetem jest zajechać bezpiecznie do celu, a nie jak najszybciej.

 

Jedziemy osobowym busem marki IVECO Daily z zabudową pozwalającą przewieźć wygodnie 7 osób + kierowca oraz sprzęt narciarski, snowboardowy i torby z rzeczami na zmianę. Samochód jest wyposażony w multimedia, ładowarki USB, TV DVD, klimatyzację 2 strefową oraz 2 strefowe ogrzewanie. Ma również ogrzewanie postojowe, zatem w trakcie przebierania się po jeździe jest w nim ciepło.

W czasie dnia na nartach samochód dla Uczestników jest niedostępny – może parkować na parkingu oddalonym od stoku.

 

Przejazd odbywa się do kurortu narciarskiego, podanego zawsze przy danym terminie. Najczęściej jeździmy do:

O tym gdzie odbywa się wyjazd w danym terminie informujemy przy konkretnym terminie.

 

Koszty przejazdu i warunki rezerwacji

  • koszt przejazdu 1 osoby, w sezonie 2017 – 2018 wynoszą 180 zł
  • rezerwacji miejsca trzeba dokonać przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  • po dokonaniu rezerwacji na wyjazd narciarski konieczne jest uiszczenie opłaty przez system Przelewy24.pl – bez dokonania opłaty rezerwacja nie będzie utrzymywana
  • na każdy wyjazd jedzie max. 7 Uczestników + kierowca z HigH
  • kursanci kat. B, którzy zapisali się na kurs w listopadzie i grudniu 2017 mają jeden wyjazd gratis – należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu
  • w przypadku rezygnacji z wyjazdu po opłaceniu rezerwacji Uczestnik może przekazać miejsce innej osobie; nie dokonujemy zwrotu wpłaty
  • do podanych opłat należy doliczyć kwoty wydane na miejscu tj. wykupienie karnetu oraz wyżywienie. Szczegółowe informacje dot. cen wyciągów i innych atrakcji znajdziecie na stronach ośrodków do których jeździmy.

 

Historia jednodniowych wyjazdów narciarskich HigH

Mamy już kilkanaście takich wyjazdów za sobą, w poprzednich sezonach. Wszystkie były bardzo udane, a wielu Uczestników jeździło z nami po kilka razy. Jednodniowy wyjazd na narty z Poznania to możliwość zaczerpnięcia białego szaleństwa dla zapracowanych. Wyjazdy są planowane w różne dni tygodnia. Polecamy wyjazdy w środku tygodnia – wtedy na stokach jest mało ludzi co pozwala na odbycie wielu zjazdów różnymi trasami. Raczej unikamy wyjazdów weekendowych, ale nie są one całkowicie wykluczone.