Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Zajęcia teoretyczne – tradycyjne, e-learning, indywidualne i grupowe

Teoria w kursie prawa jazdy kategorii B może być prowadzona w różny sposób. Zwracamy uwagę, że zajęcia teoretyczne przy wykorzystaniu platformy e-learning (nauczanie na odległość) mogą być prowadzone TYLKO przez OSK posiadający Dodatkowe Poświadczenie Starosty. Oczywiście HigH Szkoła Jazdy posiada taki dokument. Jesteśmy jednym z 2 OSK w okolicy, które mogą legalnie prowadzić teorię przez internet.

 

teoria w kursie prawa jazdy

 

Kiedy na teorię w kursie prawa jazdy?

 

Zajęcia teoretyczne możesz rozpocząć od dowolnego wykładu. Organizujemy zajęcia tak, że nawet w ciągu 1 tygodnia możesz odbyć całą część teoretyczną kursu na prawo jazdy kategorii B. Oczywiście mamy również możliwość legalnego uruchomienia platformy e-learningowej, jako OSK z poświadczeniem Prezydenta Miasta Poznania.

 

Teoria w kursie prawa jazdy – najważniejsze zasady w HigH Szkoła Jazdy

 

  • zajęcia teoretyczne prowadzimy w formie stacjonarnej (wykłady) oraz legalnie przez e-learning (uczysz się przy komputerze)
  • wykłady w HigH Szkoła Jazdy prowadzą bardzo doświadczeni Instruktorzy – Wykładowcy. Korzystamy z autorskich materiałów, a każde zajęcia okraszone są odpowiednią dozą humoru, tak aby Kursanci nam nie zasypiali
  • dysponujemy własną salą wykładową w centrum Poznania. Nie musimy wynajmować sali w szkołach lub innych miejscach. To pozwala nam prowadzić zajęcia kiedy tylko jest taka potrzeba. Terminy zajęć zawsze publikujemy w KALENDARZU WYKŁADÓW HIGH
  • mamy bardzo dużo ciekawych pomocy dydaktycznych. Dysponujemy m.in. symulatorem wystrzału AIR BAG i częściami samochodowymi związanymi z bezpieczeństwem. W ten sposób możemy nie tylko opowiedzieć, ale również pokazać systemy bezpieczeństwa i to jak z nich korzystać.

Oczywiście przed rozpoczęciem zajęć należy dopełnić formalności w Biurze Obsługi Klienta HigH.