Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Szkolenie wg przepisów i w HigH SJ

Każdy kurs prawa jazdy składa się z obowiązkowych zajęć teoretycznych i praktycznych.

Od początku 2015 roku zajęcia teoretyczne nie będą obowiązkowe pod warunkiem zaliczenia przed kursem państwowego egzaminu teoretycznego w WORD. Dla większości kategorii prawa jazdy należy odbyć 30 godzin zajęć teoretycznych w skład których wchodzą wykłady z zasad ogólnych, wykłady specjalistyczne dla danej kategorii oraz kurs pierwszej pomocy. Zajęcia można odbywać z formie tradycyjnych wykładów oraz przez platformę e-learningową.

UWAGA! Z zebranych informacji wynika, że jesteśmy jedyną szkołą w Poznaniu, która prowadzi odrębne zajęcia specjalistyczne dla motocyklistów. Nie wyobrażamy sobie, żeby mogło być inaczej.

Po odbyciu części teoretycznej szkolenia przystępuje się do części praktycznej. Popularnie mówiąc – jazdy – to szkolenie praktyczne w wymiarze 30 godzin dla kat. B oraz 20 godzin dla kategorii motocyklowych. Szczegółowe informacje dostępne są w naszym biurze w Poznaniu i Gnieźnie.

JAK SZKOLIMY W HigH Szkoła Jazdy?

  • jazdy nowymi samochodami; wprowadzamy też ofertę w której możesz uczyć i zdawać tym samym samochodem
  • w czasie szkolenia w samochodzie jest tylko kursant i instruktor; nie podwozimy, odwozimy itp. ale profesjonalnie szkolimy – przecież nauka jazdy to nie TAXI
  • staramy się aby kurs przebiegał sprawnie, a spora flota samochodów i motocykli pozwala nam prowadzić zajęcia z kursantami nawet codziennie