Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Szkolenie Biblia zakrętów tor Bydgoszcz 27.07.2024

event
Ogólnie o szkoleniu
keyboard_double_arrow_right
travel_explore
Szczegóły szkolenia
keyboard_double_arrow_right
two_wheeler
Informacje dodatkowe
keyboard_double_arrow_right
attach_money
Cennik
keyboard_double_arrow_right
done
Rezerwacja
Wróć do listy szkoleń
Zarezerwowanych miejsc: 21 / 21
Biblia Zakrętów - szkolenie na torze

Ogólnie o szkoleniu

Szkolenie dla motocyklistów „Biblia Zakrętów”, na Kartodromie w Bydgoszczy, to cykliczne szkolenia prowadzone przez naszych najlepszych instruktorów motocyklowych. Miejsce przeprowadzenia treningu nie jest przypadkowe – to jeden z najlepszych małych torów idealnie pasujący do tego typu spotkań. W czasie szkolenia, największy nacisk kładziemy na opanowanie techniki pokonywania zakrętów na motocyklu. Pewna, bezpieczna i szybka jazda – to cel zajęć na torze wyścigowym. Zajęcia prowadzi trzech instruktorów, dzieląc uczestników na grupy.

Trochę więcej informacji

Szczegóły szkolenia

Dla kogo skierowane jest szkolenie?

Chcesz poćwiczyć jazdę w bezpiecznych warunkach po zakrętach, ale nigdy nie miałeś okazji? Chcesz podnieść swoje umiejętności mimo wielu sezonów spędzonych w „siodle”? Chcesz po prostu miło spędzić czas przy okazji szlifując swoje umiejętności niezależnie od typu i przeznaczenia swojego motocykla? To właśnie Ty jesteś naszym klientem, na którego czekamy! Wskazówki Instruktorów na pewno pomogą sprawniej i szybciej pokonywać każde okrążenie co znakomicie przekłada się na umiejętności na drodze.

 

Co wyróżnia organizowane przez nas szkolenie?

Szkolenie prowadzą Instruktorzy, którzy nie tylko regularnie podnoszą swoje umiejętności na Torach wyścigowych w Polsce i Europie, ale też prowadzą kilkanaście razy w sezonie, grupy motocyklistów po krętych i wymagających drogach Alp. Wiedza techniczna jak i praktyczna, zdobyta przez lata jazdy motocyklem jest dzięki temu przekazywana w czytelny i zrozumiały sposób.
Kameralne grupy 6-7 osób, Instruktor w każdej z trzech grup, jazdy w 15min. sesjach, aktywne wsparcie Instruktorów przez całe szkolenie, wsparcie techniczne, podpowiedzi dotyczące ustawień zawieszenia, ocena stanu technicznego motocykla, regulacja ciśnienia w kołach, a wszystko to w sympatycznej atmosferze z ludźmi ze wspólną pasją!

Plan szkolenia i wymagania dot. uczestników

Bezpieczeństwo najważniejsze

Szczegóły i program szkolenia

Szczegółowe informacje wysyłamy drogą elektroniczną do uczestników kilka dni przed wydarzeniem.

Zajęcia rozpoczynają się ok. godziny 10:00 i trwają do godziny 16:00

W ramach całego dnia zajęć Uczestnicy mogą spodziewać się:

  • sprawdzenia stanu technicznego motocykli i pomocy przy wykonaniu prostych regulacji,
  • zajęć teoretycznych, przygotowanych przez instruktorów HigH, z zakresu jazdy w zakręcie, użycia przeciwskrętu, prawidłowej pozycji na motocyklu,
  • omówienia znaczenie indywidualnych ustawień i regulacji własnego motocykla,
  • nauki płynności przejazdu, kontroli gazu w zakręcie, użycia przedniego i tylnego hamulca – przed, po i w trakcie pokonywania zakrętu,
  • treningu prawidłowej trajektorii pokonywania zakrętu z prezentacją wykonaną przez instruktora na torze,
  • odpowiedzi na zadane przez uczestników pytania – oczywiście na te, na które znamy odpowiedzi,
  • jazdy na torze w sesjach z udziałem instruktorów,
  • opieki ze strony instruktorów, podczas przerw między sesjami,
  • poczęstunku: gorące i zimne napoje oraz różnego rodzaju słodkie i słone przekąski,
  • jazdy w trzech grupach, w sesjach trwających 15 min. (minimum 6 sesji)

 

Wymagania dotyczące stroju i motocykla

Zajęcia jazdy na torze odbywają się na motocyklach uczestników. Motocykl musi być sprawny technicznie oraz posiadać ważne ubezpieczenie OC (prosimy zabrać dokument do wglądu). W zakresie ubioru wymagamy, aby każdy był ubrany właściwie do jazdy na motocyklu, którym przyjechał. Obowiązkowe podczas szkolenia są: kask z homologacją ECE-2205, rękawice zakrywające całe dłonie, spodnie z długą nogawką, kurtka z długim rękawem. Pamiętaj, że ubiór to Twoje bezpieczeństwo i właściwie brak konsekwencji w przypadku np. wywrócenia się przy małej prędkości.

Ważne!

Motocykl przed wjazdem na nitkę toru przechodzi badanie głośności układu wydechowego przeprowadzane przez przedstawiciela PZM o/w Bydgoszczy

 

Pogoda i sprawy organizacyjne

Prowadzimy szkolenia bez względu na warunki atmosferyczne. Szczęśliwie przez ostatnie kilka lat, pogoda nam zawsze dopisuje. Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia z ważnych powodów. Do tej pory, przez ostatnie lata, zdarzyło się to zaledwie kilka razy – kiedy spadł śnieg!

Ile zapłacisz

Koszty szkolenia

Jak dokonać rezerwacji?

Terminy publikujemy na bieżąco na naszej stronie w kalendarzu szkoleń. Natychmiast po wykonaniu rezerwacji wyślemy Ci email z danymi. Prosimy w nim również o dokonanie wpłaty.

Jeśli po 5 dniach od dokonania rezerwacji nie odnotujemy wpłaty, niestety będziemy zmuszeniu usunąć rezerwację z systemu.

Koszty szkolenia i opłaty dodatkowe

Koszt całodniowego szkolenia Biblia Zakrętów na torze w Bydgoszczy w sezonie 2024 to 660 złotych.  Opłata za szkolenie musi zostać dokonana po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz informację o sposobie płatności, w systemie Przelewy24.pl

Miejsce rezerwujemy ostatecznie dopiero po uzyskaniu potwierdzenia Twojej płatności z systemu Przelewy24.

Zdecydowany?

Rezerwacja szkolenia

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań