Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Bezpieczny Motocyklista nowy termin wkrótce

event
Ogólnie o szkoleniu
keyboard_double_arrow_right
travel_explore
Szczegóły szkolenia
keyboard_double_arrow_right
two_wheeler
Informacje dodatkowe
keyboard_double_arrow_right
attach_money
Cennik
keyboard_double_arrow_right
done
Rezerwacja
Wróć do listy szkoleń
Zarezerwowanych miejsc: 0 / 6
Krótko o szkoleniu

Bezpieczny motocyklista

Bezpieczny motocyklista. Obowiązkowe szkolenie dla każdego motocyklisty!

Od wielu lat prowadzimy zajęcia pod nazwą Bezpieczny Motocyklista, zatem śmiało możemy pochwalić się doświadczeniem w tym zakresie. Zajęcia prowadzimy w Poznaniu na placu treningowym OSK HigH, a raz na jakiś czas w innych miejscach przygotowanych do bezpiecznego prowadzenia zajęć. W programie zajęć znajdziesz m.in.: sprawdzenie stanu technicznego motocykli uczestników, krótka część teoretyczna, ćwiczenie zachowania w sytuacjach awaryjnych takich jak awaryjne hamowanie, ominięcie przeszkody. Dodatkowo uczestnicy biorą udział w treningu manewrowym, bardzo przydatnym w czasie codziennej jazdy motocyklem, a w dodatku mogą przy okazji zajęć zadać różne pytania instruktorowi.

 

Jak przebiega szkolenie? Program szkolenia Bezpieczny Motocyklista

  • Sprawdzenie stanu technicznego oraz ustawień indywidualnych motocykli uczestników.
  • Manewry przy niskich prędkościach, jazda precyzyjna, hamowanie awaryjne.
  • Omówienie prawidłowej pozycji na motocyklu.
  • Omówienie znaczenia użycia tylnego hamulca przy manewrowaniu motocyklem.
  • Czynny udział doświadczonego instruktora, który prezentuje zadania oraz pomaga w opanowaniu techniki jazdy motocyklem.
  • Omawiamy bezpieczeństwo czynne i bierne na przykładach z życia motocyklisty.
  • Jak przewidywać i unikać zdarzeń na drodze.
  • Czas trwania do 3 godzin.

 

Ponad wszystko dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Należy pamiętać, że sytuacje awaryjne najlepiej spotykać tylko na szkoleniach. Mając to na uwadze uczymy przede wszystkim jak nie doprowadzać do sytuacji niebezpiecznych. Z pewnością na naszych zajęciach nie nauczysz się jazdy na jednym kole czy efektowych sztuczek stuntowych.

Coś więcej o szkoleniu

Dla kogo i co na szkoleniu

Udział w zajęciach Bezpieczny Motocyklista może wziąć każdy motocyklista pod warunkiem posiadania motocykla oraz odpowiednich uprawnień do kierowania.

Masz obawy przed wjazdem na tor z innymi motocyklistami? Myślisz, że sobie nie poradzisz? Takie podejście nie ma sensu! Pamiętaj, że Twoje umiejętności to Twoje Bezpieczeństwo. Bezpieczny Motocyklista to szkolenie podstaw techniki jazdy – właśnie dla Ciebie, bez względu na ilość przejechanych kilometrów czy rodzaj posiadanego motocykla.

Gdzie szkolimy?

Zajęcia prowadzimy w bezpiecznych miejscu, przygotowanym dla motocyklistów. Najczęściej będzie to plac manewrowy HigH zlokalizowany przy ul. Gnieźnieńskiej 100 Bogucin k. Poznania. Szkolenie Bezpieczny Motocyklista trwa do 3 godzin i jest prowadzone przez instruktora HigH | szkoleniemotocyklowe.pl

Doświadczona kadra instruktorów

Kto prowadzi zajęcia?

Każdy z instruktorów, prowadzący zajęcia, jest motocyklistą z doświadczeniem liczonym w tysiącach kilometrów. Pokonany dystans na dwóch kołach to „nalot” w różnych warunkach, krajach i na różnych motocyklach. Bardzo często mamy okazję testować motocykle naszych partnerów biznesowych m.in: Triumph, Kawasaki, Aprilia, Benelli, Honda, BMW, Ducati, Yamaha, Harley Davidson. Pozwala nam to na jeszcze lepsze poznanie potrzeb motocyklistów podczas szkoleń. Nasi instruktorzy chętnie dzielą się bezcenną wiedzą z fachowej literatury, ale też praktyczną wiedzą zdobytą na torach wyścigowych w kraju i zagranicą, oraz tą, wynikającą z działalności naszego Biura Podróży HIGH TRAVEL – czyli z wyjazdów z grupami w Alpy.

W czasie szkolenia odpowiadamy na liczne pytania. Czasem odpowiedzi są bardzo proste, pomimo, że pytanie nurtowało motocyklistę od lat.

Koszty szkolenia

Ile kosztuje bezpieczny motocyklista?

Koszt zajęć Bezpieczny Motocyklista w sezonie 2024 to 250 zł / uczestnika.

Zajęcia organizujemy w małych grupach, nieprzekraczających 6 osób. Dokładną liczbę miejsc każdorazowo podajemy w naszym systemie zapisów.

Zapisy na szkolenie

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na szkolenie.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u: HIGH Let’s go!

Jeżeli jesteś zainteresowany rezerwacją szkolenia dla grupy motocyklistów napisz do nas: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl

Zdecydowany?

Rezerwacja szkolenia

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań