Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wyjazdy narciarsko-snowboardowe

Ski & snowboard. Wyjazdy 1-dniowe

Sezon 2023/2024

Narty i snowboard – 1-dniowe wyjazdy zimowe do kompleksów Czarna Góra Resort (PL), Skiareál Špindlerův Mlýn (CZ), Černá hora (Janské Lázně) i Černý Důl (CZ).

Poniżej publikujemy kalendarz wyjazdów 1-dniowych.  Jeździmy z Poznania do najlepszych kompleksów narciarskich w Polsce i Czechach. Wybierz się z HIGH TRAVEL, żeby spędzić cały dzień na nartach lub desce i komfortowo wrócić do Poznania. Jeżeli interesuje Cię dłuższy wyjazd  w Alpy zajrzyj koniecznie do naszej oferty SKI SŁOWENIA 2024.

narty

Terminy wyjazdów:

  • na razie nie mamy zaplanowago terminu | ZAPISY TUTAJ | zarezerwowane miejsca: 0 / 15

Jeżeli masz grupę znajomych, z którymi chcecie pojechać na 1-dniowy wyjazd, napisz do nas na adres biuro@high.com.pl. Jeżeli będziemy mieli wolny termin chętnie zawieziemy Was w umówione miejsce.

Plan wyjazdu

Organizacja każdego wyjazdu jest identyczna. Wyjątek może stanowić wyjazd wykupiony w całości przez zorganizowaną grupę, wówczas możemy dostosować miejsce odjazdu i powrotu – do uzgodnienia po wykonaniu rezerwacji całego wyjazdu (np. dla grupy znajomych, firmy itp.)

  • Zbiórka godz. 4:25 – parking przy Galerii Pestka w Poznaniu. Odjazd autobusu 4:30
  • Dojazd do miejsca docelowego planujemy na godzinę 9:00 / 9:30
  • Godzina 16:45 autobus oczekuje w umówionym miejscu
  • Planowany powrót do Poznania – godzina 21:30

 

Wyżywienie – prosimy uczestników o wybranie jednego z licznych punktów gastronomicznych zlokalizowanych przy stokach narciarskich i zjedzenie posiłków w trakcie dnia. W czasie przejazdu powrotnego nie planujemy dłuższego postoju na obiad. Z pewnością autobus zatrzyma się na jednej ze stacji benzynowych zlokalizowanych na trasie przejazdu.

 

Opis kompleksów narciarskich

SkiResort – ČERNÁ HORA – PEC – szczegółowe informacje znajdują się na stronie resortu https://www.skiresort.cz/pl/skiarealy/cerna-hora/

W skrócie – jeden z najlepszych kompleksów w Czechach. Doskonałe warunki, sztuczne naśnieżanie tras, kolej gondolowa i liczne wyciągi pozwalają na jazdę w doskonałych warunkach. W ramach kompleksu do dyspozycji gości dostępne są również trasa narciarstwa biegowego oraz trasa saneczkowa. Na miejscu znajdują się oczywiście liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

SkiResort – Černý Důl – mniejszy kompleks, idealny dla początkujących i średniozaawansowanych. Więcej informacji znajduje się na stronie resortu https://www.skiresort.cz/pl/skiarealy/cerny-dul

Ośrodek charakteryzuje się łatwymi trasami zjazdowymi i dużym terenem do nauki jazdy, w tym snowparkiem dla dzieci. Bezpośrednio przy samym stoku zlokalizowane są punkty gastronomiczne i spora restauracja. W kompleksie Černý Důl zlokalizowane są również wypożyczalnie i serwis sprzętu narciarsko – snowboardowego.

Czarna Góra Resort – jeden z najlepszych kompleksów narciarskich w Polsce. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie resortu: https://czarnagora.pl/

Skiareál Špindlerův Mlýn – informacje o całym kompleksie znajdują się na stronie: https://www.skiareal.cz/

Krótko i na temat – jeden z lepszych kompleksów narciarskich w Czechach. Duży wybór tras i sprawnie działające wyciągi pozwalają na cały dzień świetnej zabawy i białego szaleństwa w tym miejscu.

 

Koszt wyjazdu

190 zł / osobę – jeżeli rezerwujesz termin i dokonujesz opłaty z wyprzedzeniem większym niż 7 dni

220 zł / osobę – jeżeli rezerwujesz termin i dokonujesz wpłaty w okresie 7 i mniej dni do zaplanowanego wyjazdu.

Podane ceny zawierają: koszt przejazdu osób i przewóz sprzętu SKI&SNB, ubezpieczenie dla uczestników w przypadku wyjazdów zagranicznych.

Dla każdego uczestnika biorącego udział w wyjeździe zagranicznym wykupujemy ubezpieczenie kosztów leczenia (KL), następstw nieszczęśliwych wypadków (NW), OC z klauzulą uprawiania sportów zimowych. Kwoty świadczeń wynoszą odpowiednio: KL 30.000 EUR, NW 15.000 PLN, OC 30.000 EUR. Ubezpieczenie zawieramy dla każdego uczestnika, bez możliwości rezygnacji. Ubezpieczenie zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeniowe SIGNAL IDUNA, w ramach umowy generalnej zawartej przez HIGH.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania terminu wyjazdu, jeżeli nie zbierze się wymagana, minimalna grupa uczestników (1o osób). Jeżeli taka sytuacja będzie miała wystąpić będziemy informować niezwłocznie osoby zapisane na wyjazd. W przypadku odwołania wyjazdu oczywiście zwracamy dokonane wpłaty w całości lub ustalamy inny termin wyjazdu z uczestnikiem.

UWAGA! Jeżeli wypożyczacie Państwo sprzęt narciarski przed wypożyczeniem upewnijcie się proszę (kontakt do nas hightravel@high.com.pl) czy wyjazd odbędzie się w wyznaczonym terminie. W razie poniesienia kosztów związanych z wypożyczeniem sprzętu nie zwracamy takich kosztów, przy ewentualnym odwołaniu wyjazdu. Wyjazdy odwołujemy tylko jeżeli zbierze się zbyt mała grupa lub jeżeli warunki na miejscu nie pozwalają na bezpieczną i przyjemną jazdę na nartach i deskach.

Przy każdym ze stoków, na które jeździmy, również działają wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

 

Organizator wyjazdu

Organizatorem jest HIGH TRAVEL  – przedsiębiorca posiadający wpis do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego – pod numerem 989. Posiadamy również licencję na międzynarodowy przewóz osób. Transport organizowany jest naszym własnym, nowoczesnym autobusem na pokład którego zabieramy do 15 uczestników. Każdy wyjazd obsługuje dwóch kierowców – przede wszystkim bezpieczeństwo!