Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Przyprowadź Znajomego

Zniżka:
-100 zł
Regulamin:
Regulamin

Promocja przeznaczona jest dla minimum dwóch osób. Można zaoszczędzić nawet 100 zł. Każda z osób, które zapiszą się do HigH na prawo jazdy dla grupy, korzystając z tej Promocji, dostanie taki sam rabat od regularnej ceny Kursu. Każda z osób musi zapisać się na Kurs Prawa Jazdy kat. B ale nie musi być to ten sam Kurs. Do wyboru jest nauka jazdy poprzez Kurs Zwyczajny, Standardowy, Wygodny, Komfortowy lub Kurs na automacie.

 

Prawo jazdy dla grupy – przysługujące zniżki w HigH

  • 1+1 – Dwóch Klientów zapisuje się na Kurs kat. B razem – Każdy z nich otrzymuje po 40 złotych rabatu, naliczane od regularnej ceny Kursu.
  • 1+2 – Troje Klientów zapisuje się na Kurs kat. B razem – Każdy z nich otrzymuje po 60 złotych rabatu, naliczane od regularnej ceny Kursu.
  • 1+5 –Sześcioro Klientów zapisuje się na Kurs kat. B razem – Każdy z nich otrzymuje po 85 złotych rabatu, naliczane od regularnej ceny Kursu.
  • 1+9 –Dziesięcioro Klientów zapisuje się na Kurs kat. B razem – Każdy z nich otrzymuje po 100 złotych rabatu, naliczane od regularnej ceny Kursu. Dodatkowo dla całej grupy HigH może przygotować indywidualny termin zajęć teoretycznych – o godzinie dopasowanej do potrzeb grupy, np. zaraz po lekcjach, żeby nie trzeba było czekać na zajęcia.

Zniżka:
-100 zł
Rejestracja:
Zapisz się!