Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Prezent na osiemnastkę

Zniżka:
-70zł
Regulamin:
Regulamin

Promocja przeznaczona jest dla Kursantów, którzy będą mieć 18. urodziny w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Zniżki udzielimy również tym, którzy mieli je nie dalej niż miesiąc temu. Ta oferta to doskonały prezent na 18 urodziny.
Promocją objęte są nie tylko Kursy Prawa Jazdy kat. B ale też vouchery na naukę jazdy w Poznaniu. Bliscy solenizanta mogą podarować mu prezent na osiemnastkę – Kurs Prawa Jazdy, za który zapłacą mniej o 70 zł.

 

Prezent na 18 urodziny – odpowiedzialni Rodzice, Dziadkowie, Krewni, Znajomi

Jest pewne, że każdy kto przygotowuje dla bliskiej osoby prezent na 18 urodziny chce tej osobie podarować coś szczególnego. W dzisiejszych czasach często jednak liczy się praktyczny charakter prezentu. Niewątpliwie Kurs Prawa Jazdy to doskonały wybór. Obdarowany ukończy kurs, zda egzamin i nabędzie uprawnienia potrzebne w dorosłym życiu każdego dnia.

Zakup prezentu na 18 urodziny w HigH Szkoła Jazdy to gwarancja, że obdarowana przez Państwa osoba zostanie doskonale wyszkolona. Instruktorzy HigH Szkoły Jazdy bardzo dbają w czasie szkolenia o zapewnienie Kursantom bezpieczeństwa i jednocześnie przekazanie wiedzy potrzebnej do rozważnego kierowania samochodem.


Zniżka:
-70zł
Rejestracja:
Zapisz się!