Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Oferta dla gastronomii. Dofinansowanie 80%

Prawo jazdy z dofinansowaniem. Oferta dla pracowników firm gastronomicznych oraz samych przedsiębiorców. Zapisz się na kurs prawa jazdy i uzyskaj dotację wynoszącą od 70 do 80% wszystkich kosztów.

 

Jakie warunki muszę spełnić?

  1. musisz mieć ukończone 18 lat
  2. musisz pracować w firmie działającej na terenie miasta Poznania (adres w CEIDG lub KRS w Poznaniu) lub być przedsiębiorcą prowadzącym taką działalność
  3. forma zatrudnienia nie ma znaczenia – może to być umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło lub inna udokumentowana forma współpracy
  4. projekt jest kierowany dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców

Tak, to wszystko z wymogów!!!

 

Co zyskam robiąc prawo jazdy z dofinansowaniem?

 

W ramach projektu możesz odbyć kurs prawa jazdy kategorii B (inne kategorie też możliwe). Projekt prawo jazdy z dofinansowaniem pozwoli Tobie na odbycie kursu i przygotowanie się do egzaminu. Dofinansowanie otrzymasz bez względu na to, czy przystąpisz do egzaminu czy też nie. Wiadomo, że warto zakończyć kurs zdanym egzaminem i posiadaniem prawa jazdy.

 

Czy na pewno dostanę dofinansowanie?

 

Po zgłoszeniu się do projektu pomożemy Tobie załatwić wszelkie formalności. Ty oraz Twój pracodawca będziecie zaangażowani w absolutnym minimum – kwestia kilku podpisów na przygotowanych dokumentach. Kurs rozpoczniemy dopiero wtedy, kiedy Operator wyda PROMESĘ – dokument gwarantujący wypłatę kwoty dofinansowania.

 

Ile wynosi dofinansowanie?

 

Jest to 70 lub 80% – w zależności od wielkości przedsiębiorstwa. Kwota dofinansowania jest z góry ustalana w promesie, przed rozpoczęciem kursu. Zwrot dotyczy wszystkich kosztów związanych z kursem prawa jazdy. Dodatkowo musisz we własnym zakresie ponieść koszt badań lekarskich (przed kursem) oraz egzaminu państwowego (po zakończeniu kursu).

 

Jak realizujemy kurs z dofinansowaniem?

 

Dokładnie tak samo, jak każdy inny kurs realizowany w HigH Szkoła Jazdy – czyli na najwyższym poziomie. Jesteśmy dużą, profesjonalną szkołą jazdy działającą na lokalnym rynku od ponad 15-lat. W naszej firmie pracuje kilkudziesięciu instruktorów nauki jazdy, dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów. Taki status firmy to gwarancja sprawnego przebiegu kursu i profesjonalnej realizacji.

 

Zgłoszenie firmy

 

Aby rozpocząć procedurę wypełnij formularz zgłoszeniowy dla firmy (obowiązkowy): FORMULARZ – DANE PRZEDSIĘBIORCY

 

Zgłoszenie pracownika (lub przedsiębiorcy, jako uczestnika)

 

Po zgłoszeniu firmy wypełnij ten formularz dla każdego uczestnika: FORMULARZ – DANE UCZESTNIKA

 

Po wypełnieniu w/w formularzy przygotujemy zgłoszenie do Operatora i będziemy oczekiwać na dokumenty dot. projektu. Kiedy otrzymamy dokumenty zgłosimy się do reprezentanta firmy podanego w formularzu celem załatwienia pozostałych formalności. Z uwagi, że dokumenty musi podpisać również przedsiębiorca zaprosimy uczestnika/uczestników i przedsiębiorcę do naszego biura.