Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Prawo Jazdy z dofinansowaniem

prawo jazdy z dofinansowaniemPrawo Jazdy z dofinansowaniem do 80% wartości kursu to oferta dostępna w HigH Szkoła Jazdy. Z dofinansowania może skorzystać każdy przedsiębiorca lub pracownik mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa. Oferta jest aktualna do czasu wyczerpania środków z UE, którymi dysponuje lokalny operator.

Zapraszamy na kursy prawa jazdy kategorii B z dofinansowaniem z UE.

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców posiada m.in. Akredytację Kuratorium Oświaty dlatego możemy oferować kursy z dofinansowaniem.

 

Prawo Jazdy z dofinansowaniem – zasady

 

  • szkolenie jest dofinansowane ze środków UE w wysokości do 80% jego całkowitej wartości
  • pracownicy HigH Szkoła Jazdy zajmują się za uczestników pozyskaniem dotacji oraz jej rozliczeniem. Potrzebujemy jedynie uzupełnienia przez przedsiębiorcę ankiety z danymi potrzebnymi do uzupełnienia wniosku o dofinansowanie
  • po uzyskaniu promesy dot. dofinansowanie rozpoczynamy proces szkolenia
  • przedsiębiorca może skierować na szkolenie swoich pracowników (osoby zatrudnione na umowę o pracę lub umowę zlecenia). Może również samemu skorzystać z opcji dofinansowania
  • szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Obsługi Klienta HigH

 

Prawo Jazdy z dofinansowaniem to doskonała okazja aby uzyskać uprawnienia do prowadzenia pojazdów o DMC do 3,5 tony ponosząc tylko 20% kosztów całego kursu. Warto wybrać OSK HigH, gdyż możemy również w cenę kursu wliczyć koszt egzaminu państwowego. Jako jedyni w Poznaniu oferujemy możliwość nauki i zdawania egzaminu naszymi samochodami Fiat Panda oraz Fiat 500. Nasze samochody szkoleniowe są przygotowane do egzaminowania w WORD Poznań. Zdając egzamin samochodem, którym się uczysz, masz większą pewność siebie za kierownicą. Warto wybrać tę opcję kursu i możliwie szybko cieszyć się samodzielną jazdą z prawem jazdy w kieszeni.

Przed zgłoszeniem się do naszego Biura Obsługi Klienta warto również wybrać dogodną dla Państwa opcję Kursu kat. B w naszej szkole.

Zachęcamy również do odwiedzin i polubienia naszego Profilu Facebook