Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Najbliższy kurs kat.A od 15.10.2019

Prawo Jazdy na Motocykle to najważniejszy krok do zalegalizowania motocyklowej przygody. Zachęcamy do udziału w kursie prawa jazdy na motocykle organizowanego przez naszą szkołę pod marką szkoleniemotocyklowe.pl

 

Najbliższy kurs od 15 października. Zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta po szczegóły.

 

Najbliższy kurs prawa jazdy na motocykle rozpoczynamy 15 października zajęciami teoretycznymi dla Motocyklistów. Już teraz zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 76 celem dopełnienia formalności. Pracownicy BOK przygotują dla Państwa umowę o kurs oraz skierowanie na badania lekarskie.

 

Nasz OSK w Poznaniu specjalizuje się w szkoleniu motocyklistów. Prowadzimy kursy Prawo Jazdy na Motocykle kategorii A, A1, A2 oraz prawo jazdy na motorowery kategorii AM.

 

Kursy prowadzimy bardzo profesjonalnie. Dysponujemy bardzo dużym terenem szkoleniowym na wyłączność, używamy łączności CARDO przez cały czas trwania szkolenia, dysponujemy flotą kilkunastu motocykli – nowoczesnych, o różnych pojemnościach i wagach, marki Yamaha. Zajęcia prowadzi kadra doświadczonych Instruktorów – Motocyklistów.

 

Prawo Jazdy na Motocykle w HigH | szkoleniemotocyklowe.pl – szczegóły

 

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu kursu motocyklowego znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej: www.szkoleniemotocyklowe.pl

 

Możesz również przejść bezpośrednio do strony na której znajdziesz informację o naszych kursach oraz szereg informacji dlaczego warto wybrać kurs w naszym OSK.

Aby poznać ofertę kursów i szczegółowe informacje zajrzyj na OFERTA KURSÓW I ZALETY HIGH