Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Pakiet dodatkowych Jazd

Dodatkowe jazdy samochodem mają pomóc w przygotowaniu do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Po ukończeniu kursu Prawa Jazdy w innym OSK możesz przyjść do nas jeszcze przed egzaminem na prawo jazdy w WORD.

Pakiet dodatkowych Jazd przeznaczony jest głównie dla Kursantów z innych Ośrodków Nauki Jazdy.

Pakiety dodatkowych Jazd polecamy szczególnie osobom, które czują, że potrzebują poćwiczyć przed egzaminem na Prawo Jazdy w WORD Poznań.

To normalne, że różni ludzie przyswajają wiedzę w różnym tempie. Niektórym wystarcza 30 godzin Jazd na naukę, inni potrzebują dodatkowych godzin, żeby z powodzeniem zdać egzamin państwowy na Prawo Jazdy. Trzeba pamiętać, że praktyka czyni mistrza. Dodatkowe jazdy doszkalające to świetny sposób, żeby stać się lepszym kierowcą i lepiej się przygotować do egzaminu.

Pakiety dodatkowych Jazd to sposób, żeby zaoszczędzić. Kupując pakiet 10 godzin czyli 5 jazd z Instruktorem oszczędza się 50 zł. To prawie godzina Jazd gratis! Tak więc za te same pieniądze można jeździć znacznie więcej i więcej się nauczyć.

Pakiet 10 godzin w cenie 800 zł

Pakiet doskonalący dla Kursantów z zewnątrz. Pakiet ten idealnie nadaje się przed egzaminem państwowym. Naszym zdaniem jest to minimalny czas potrzebny na przećwiczenie wszystkich egzaminacyjnych zadań. Terminy i godziny Jazd zostają umówione zgodnie z dyspozycyjnością Kursanta. Można je odwołać bez żadnych konsekwencji maksymalnie do godziny 14:00 dnia poprzedzającego jazdy.

Pakiet doskonalący to 10 godzin jazd zegarowych w cenie 800 zł.

Idealnie nadaje się on też dla osób, które długo nie jeździły po Poznaniu i chcą poczuć się pewniej za kierownicą. Często na takie doskonalenie decydują się osoby, które po zrobieniu Prawa Jazdy nie jeździły jeszcze samochodem. Dodatkowe jazdy prowadzimy w Poznaniu oraz poza obszarem zabudowanym.

 

Pakiet dodatkowych Jazd jest płatny z góry. W celu skorzystania z pakietu, prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta w godzinach jego pracy.