Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Sprawdź nas! Jazda zapoznawcza w HigH

HigH to profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców i nie boimy się, kiedy przed zakupem kursu powiesz „sprawdzam”.

 

Przygotowaliśmy możliwość sprawdzenia jak przebiega nauka w naszej szkole. Możesz zobaczyć jakimi dysponujemy samochodami i porozmawiać z osobami, które obecnie uczestniczą w kursie prawa jazdy.

 

Wybór właściwej szkoły jazdy to w zasadzie wybór, od którego może zależeć całe Twoje przyszłe życie za kierownicą. Odbycie kursu prawa jazdy to nie tylko przygotowanie do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy. Najważniejsze jest nauczenie się zasad ruchu drogowego i umiejętności kierowania samochodem. Ośrodek Szkolenia Kierowców to miejsce gdzie masz nauczyć się mądrej jazdy.

 

Na rynku są różne szkoły jazdy. Jedne mniejsze, inne większe, ale to nie ich rozmiar jest najważniejszy. Najważniejsze jest to w jaki sposób przebiega nauka. To czy możesz jeździć nowoczesnymi samochodami oraz jak dana szkoła przygotuje Cię do znajomości zasad egzaminu państwowego. Nie chcemy mówić o tym jak wygląda to w innych OSK. Wiemy o różnych sytuacjach tylko z relacji osób, które gdzieś przerwały kurs i przyszły na kontynuację do HigH Szkoła Jazdy. Jesteśmy jednak przekonani, że jeżeli zobaczysz jak wygląda nasze szkolenie to świadomie podejmiesz decyzję o wyborze naszej szkoły, a my postaramy się nie zawieść.

 

Dla osób, które w czasie jazdy obserwacyjnej przeprowadzą przygotowaną przez nas ankietę jakości usług mamy zniżkę w wysokości 50 zł na dowolnie wybrany kurs z oferty naszej szkoły. Zniżka będzie do wykorzystania przy podpisywaniu umowy o kurs, pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta nie później niż 30 dni od daty jazdy obserwacyjnej w HigH Szkoła Jazdy.

 

Jak pracujemy w HigH Szkoła Jazdy?

 

  • instruktorzy w czasie szkolenia zajmują się tylko szkoleniem, nie załatwiają własnych spraw lub nie odbierają żony albo dziewczyny z pracy 😉
  • każdy instruktor kategorii B ma między kolejnymi zajęciami 15 minut przerwy. W tym czasie może zwyczajnie zjeść śniadanie czy lunch lub dokonać drobnych napraw w samochodzie szkoleniowym. Co najważniejsze nie musisz się obawiać, że w czasie Twoich godzin szkolenia część czasu spędzisz oczekując aż instruktor zje obiad 😉
  • nie musimy krążyć po mieście szukając wolnego miejsca na jakimś dziurawym placu manewrowym. Dysponujemy obecnie dwoma placami manewrowymi na wyłączność dla naszej szkoły. To daje duży komfort szkolenia i swobodę dysponowania wykupionym w ramach kursu czasem jazdy
  • dysponujemy własną, dużą salą wykładową dostępną 24h, dlatego nie mamy problemu z ustaleniem terminów zajęć teoretycznych. Do tego jesteśmy Poświadczonym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców co daje nam LEGALNĄ możliwość prowadzenia szkolenia teoretycznego przez e-learning.
  • dysponujemy flotą własnych samochodów szkoleniowych, które później regularnie podstawiamy do WORD Poznań na egzaminy państwowe.