Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Dlaczego jesteśmy HigH? Opinie o szkole

Opinie o HigH to efekty naszej kilkunastoletniej pracy w branży nauki jazdy. Szef Szkoły HigH, Marcin Kukawka, zajmuje się nauką jazdy od 2001 roku, kiedy to współtworzył inny OSK w Poznaniu. Po kilku latach i nabraniu przekonania, że jakość szkolenia jest najważniejsza, stworzył Szkołę Jazdy, której głównym celem jest do dnia dzisiejszego oferowanie szkoleń o wysokiej jakości.

 

opinie o high

 

Opinie o HigH – wynik ciężkiej pracy całej kadry OSK

 

Dobre opinie o HigH to wynik wieloletniej, systematycznej pracy i dbałości o jakość szkolenia w OSK HigH Szkoła Jazdy. Na przestrzeni tych lat przez firmę przewinęło się wielu Instruktorów. Część z nich po kilku latach współpracy otwierało własne OSK w Poznaniu lub okolicy. Czerpali i czerpią do dzisiaj wiele z tego, co nauczyli się w firmie założonej i prowadzonej przez Marcina Kukawkę. Wiele z tych OSK już nie istnieje – okazało się, że prowadzenie szkoły to nie tylko nauczanie w samochodzie czy na motocyklu. To szereg spraw, o które trzeba zadbać, jeżeli zależy nam na dobrej zdawalności egzaminu na prawo jazdy i dobrym wyszkoleniu Kursantów.

Działalność HigH Szkoła Jazdy to nie tylko szkolenie kandydatów na kierowców. Prowadzimy wiele działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nieustannie działamy w celu poprawy jakości naszych szkoleń i kursów. Inwestujemy duże kwoty w infrastrukturę szkoleniową i pojazdy.

Wybierając kurs w HigH Szkoła Jazdy płacisz odrobinę więcej niż u konkurencji, ale dostajesz o wiele więcej!