Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Obsługa VW up! Poradnik HigH

Obsługa VW up! jest bardzo prosta i intuicyjna. Pomimo tego dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci byli jak najlepiej przygotowani do egzaminu. Jest dla nas ważne aby absolwenci HigH radzili sobie z codzienną obsługą samochodu.

 

Poniżej prezentujemy Państwu poradnik zawierający omówienie czynności kontrolnych i obsługowych, które każdy kursant musi umieć wykonać aby bez kłopotów przejść tę część egzaminu państwowego na prawo jazdy. Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy opracowali poradnik z uwzględnieniem obsługi samochodów VW up!

 

W HigH Szkoła Jazdy jazdy prowadzimy samochodami Vw up! i te same samochody trafiają dla naszych kursantów na egzamin państwowy w WORD Poznań.

 

Poniżej prezentujemy Poradnik obsługa vw up!, który warto przejrzeć przed egzaminem na prawo jazdy. Jeżeli chcesz pobrać plik pdf z poradnikiem i zapisać na własnym komputerze lub urządzeniu mobilnym również dajemy Tobie taką możliwość: POBIERZ OBSŁUGI VW UP! PDF

Poradnik obsługi VW up!

 

Jeżeli jesteś kursantem HigH Szkoła Jazdy to Poradnik obsługa VW up! możesz również otrzymać w wersji drukowanej w naszym Biurze Obsługi Klienta HigH. Wiemy, że w trosce o wygodę użytkowania i ekologię będziecie używać wersji online.

Jeżeli prezentowany powyższej poradni nie uruchamia się automatycznie kliknij na LINK DO PORADNIKA

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi materiałami HigH. Publikujemy je nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/HigH.szkolajazdy/ – zachęcamy do „polubienia” naszej strony.