Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Nasz obiekt i flota

Plac manewrowy i flota HigH Szkoła Jazdy to nowoczesna infrastruktura ośrodka szkolenia kierowców. Przygotowaliśmy dwa place manewrowe dla naszych kursantów więc miejsca nie brakuje. Jeden plac manewrowy znajduje się w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńskiej 100 (bardzo blisko pętli autobusowej komunikacji aglomeracji poznańskiej). W rezultacie lokalizacja naszego placu pozwala łatwo do nas dotrzeć nawet jeżeli nie masz samochodu. Na placu manewrowym w Bogucinie prowadzimy szkolenie kategorii B oraz szkolenie motocyklistów (kat. A, A1, A2, AM). Drugi plac manewrowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Poznań, przy ul. Wyścigowej 1 w Przeźmierowie. Na placu manewrowym przy ul. Wyścigowej zlokalizowaliśmy szkolenie kandydatów na kierowców kategorii C oraz CE, z tego powodu nasi kursanci nie „przeszkadzają sobie” wzajemnie.

 

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy stwarza możliwość wykonania bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD, z tego powodu nasi kursanci są świetnie przygotowani. Prędkość w zadaniach, które wymagają pomiaru prędkości, mierzymy przy pomocy profesjonalnego sprzętu pomiarowego. Na placu nawet jeśli znajduje się kilka pojazdów Nauki Jazdy, zadania są tak rozstawione, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza. Dodatkowo plac jest oświetlony, ogrodzony oraz posiada nawierzchnię z kostki, idealnie równą co ma duże znaczenie przy szkoleniu motocyklistów.

 

 

Plac manewrowy w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńskiej 100 został zbudowany przez naszą szkołę „od zera” ponieważ myślimy o profesjonalnym szkoleniu kandydatów na kierowców. Z ciekawostek możemy dodać, że w 2019 roku na terenie placu kręcone były zdjęcia to programu „My Way” w telewizji TVN. Mamy własny plac więc jesteśmy niezależni w szkoleniu. Plac manewrowy na wyłączność OSK do ogromna inwestycja, lecz procentuje w postaci pozytywnych wyników egzaminów państwowych w wykonaniu naszych kursantów.

 

Zapraszamy na krótki video – spacer po naszym placu. Jest on przygotowany nie tylko do szkolenia kierowców kat. B, ale również dla motocyklistów.

 

 

Samochody i motocykle

HigH Szkoła Jazdy dysponuje nowoczesnymi i regularnie serwisowanymi pojazdami szkoleniowymi. Samochody są w 100% sprawne techniczne – zapewniają bezpieczeństwo oraz satysfakcje z nauki jazdy. Flota samochodów HigH jest dodatkowo testowana i kontrolowana w autoryzowanych warsztatach.

Kurs Prawa Jazdy prowadzony jest najnowszymi modelami Volkswagen up! oraz VW e-up! z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie pojazdy podstawiamy do WORD Poznań na egzaminy państwowe kategorii B.

Sekret bardzo wysokiej zdawalności wynoszącej blisko 70% za pierwszym podejściem jest prowadzenia szkolenia i następnie zdawanie egzaminu państwowego tym samym samochodem – dokładnie tym samym egzemplarzem podstawianym przez naszą firmę do WORD Poznań. Wybór takiego Kursu Prawa Jazdy pozwala na  wyeliminowanie stresu związanego z egzaminem. Dodatkowo nasze pojazdy wyposażone są w szereg systemów ułatwiających prowadzenie oraz oczywiście w pakiety podnoszące bezpieczeństwo w czasie jazdy.

 

 

Motocykle HigH Szkoła Jazdy są nowe i regularnie serwisowane. Kurs prowadzony jest na motocyklach z systemem ABS dzięki czumu można poczuć się bezpieczniej i pewniej na motocyklu. Motocykle w 100% sprawne technicznie dają satysfakcje z jazdy. Więcej o naszych motocyklach i szkoleniach przeczytasz na www.szkoleniemotocyklowe.pl. Co równie ważne dysponujemy różnymi motocyklami, dostosowanymi do różnych preferencji naszych kursantów. Daje nam to możliwość dopasowania motocykla szkoleniowego do wzrostu, wagi oraz ewentualnego doświadczenia osoby szkolonej w trakcie kursu i zajęć dodatkowych. Jesteśmy też przygotowani do profesjonalnego transportu motocykli, najczęściej przewozimy motocykle uczestników naszych wypraw motocyklowych w Alpy, o których więcej przeczytasz na stronie: WYPRAWY MOTOCYKLOWE Z INSTRUKTORAMI.

 

Zasada 1 na 1

Podczas jazdy w samochodzie jest tylko jeden Kursant i jeden Instruktor. Daje to możliwość indywidualnego podejścia do Kursanta. Nie musisz się stresować, że ktoś dodatkowy na Ciebie patrzy i ocenia. Podczas nauki jazdy nie tracisz czasu na odwożenie innych Kursantów czy załatwianie spraw prywatnych Instruktora. W samochodzie jesteś tylko Ty i Instruktor, który w pełni poświęca Tobie czas. Dzięki czemu w pełni możesz skupić się na prowadzeniu pojazdu. Indywidualne podejście pozwala ułożyć program szkolenia dostosowany specjalnie dla danej osoby i jej predyspozycji. Dodatkowo to Ty decydujesz kiedy chcesz jeździć.

 

Program nauczania

– samochody

HigH Szkoła Jazdy opracowała autorski program nauczania, dzięki któremu jeżdżąc z różnymi Instruktorami każdy będzie uczył tak samo. Każde Jazdy mają swój plan. Daje to satysfakcje z Jazdy i nie tracisz na nauce i czasie. Wykwalifikowani Instruktorzy podchodzą indywidualnie do Kursanta. Program szkolenia kierowców zawiera przygotowanie do egzaminu jak i naukę jazdy w sytuacjach awaryjnych. Dzięki dużej wiedzy Instruktorów i programowi HigH, zdasz egzamin i nie będziesz bać się jeździć. W trakcie kursu prawa jazdy kategorii B nasi Kursanci mają możliwość jazdy różnymi samochodami, w tym również samochodem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Takie zajęcia sprawiają, że w przyszłości Absolwenci HigH nie obawiają się wsiąść za kierownicę różnych pojazdów.

 

– motocykle

Program nauczania jest przede wszystkim dostosowany indywidualnie dla każdego Kursanta dlatego, że każdy uczy się we własnym tempie. Podczas Kursu Nauki Jazdy przede wszystkim uczysz się jeździć prawidłowo i bezpiecznie. Podczas Kursu poznasz tajniki Jazdy motocyklem. Jazdy prowadzą najlepsi instruktorzy, dlatego po naszym kursie przeciwskręt nie będzie dla Ciebie niczym tajemniczym. Pokażemy Tobie i nauczymy Cię jak sprawnie kierować jednośladami, więc po kursie z łatwością zdasz egzamin i zostaniesz bezpiecznym motocyklistą / motocyklistką.