Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Nasz obiekt i flota

Plac manewrowy i flota HigH Szkoła Jazdy to nowoczesna infrastruktura ośrodka szkolenia kierowców. Przygotowaliśmy obiekt szkoleniowy o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych, w pełni przystosowany do szkolenia kandydatów na kierowców. Posiadamy również tor ziemny do jazdy motocyklem. Cały czas rozbudowujemy naszą infrastrukturę i podnosząc standard szkolenia.

 

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy stwarza możliwość wykonania bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych jakie są przewidziane na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD. Prędkość w zadaniach, które wymagają pomiaru prędkości, mierzymy przy pomocy profesjonalnego sprzętu pomiarowego. Plac manewrowy posiada dodatkowo tor szkoleniowy z zakrętami o różnej charakterystyce pozwalający na naukę i doskonalenie techniki jazdy. Na placu nawet jeśli znajduje się kilka pojazdów Nauki Jazdy, zadania są tak rozstawione, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza. Atutem HigH jest również jedyna w Poznaniu płyta poślizgowa, dająca możliwość nauki jazdy w trudnych warunkach. Dodatkowo plac jest oświetlony, ogrodzony oraz posiada nawierzchnię asfaltową.

 

 

Samochody i motocykle

HigH Szkoła Jazdy dysponuje nowoczesnymi i regularnie serwisowanymi pojazdami szkoleniowymi. Samochody są w 100% sprawne techniczne – zapewniają bezpieczeństwo oraz satysfakcje z nauki jazdy. Flota samochodów HigH jest dodatkowo testowana i kontrolowana w autoryzowanych warsztatach.

Kurs Prawa Jazdy prowadzony jest samochodami Fiat Panda III Generacji.

Fiat Panda to samochód, który HigH Szkoła Jazdy podstawia na egzaminy do WORD Poznań. Możesz uczyć się i zdawać tym samym samochodem.

Dodatkowym atutem HigH jest posiadanie samochodów Fiat Panda. Sekret prowadzenia szkolenia Fiatem Pandą polega na tym, że Kursant uczy się, a następnie zdaje egzamin państwowy tym samym samochodem. Wybór takiego Kursu Prawa Jazdy pozwala na częściowe wyeliminowanie stresu związanego z egzaminem.

 

 

Motocykle HigH Szkoła Jazdy są nowe i regularnie serwisowane. Kurs prowadzony jest na motocyklach z systemem ABS dzięki czumu można poczuć się bezpieczniej i pewniej na motocyklu. Motocykle w 100% sprawne technicznie dają satysfakcje z jazdy.

 

Zasada 1 na 1

Podczas jazdy w samochodzie jest tylko jeden Kursant i jeden Instruktor. Daje to możliwość indywidualnego podejścia do Kursanta. Nie musisz się stresować, że ktoś dodatkowy na Ciebie patrzy i ocenia. Podczas nauki jazdy nie tracisz czasu na odwożenie innych Kursantów czy załatwianie spraw prywatnych Instruktora. W samochodzie jesteś tylko Ty i Instruktor, który w pełni poświęca Tobie czas. Dzięki czemu w pełni możesz skupić się na prowadzeniu pojazdu. Indywidualne podejście pozwala ułożyć program szkolenia dostosowany specjalnie dla danej osoby i jej predyspozycji. Dodatkowo to Ty decydujesz kiedy chcesz jeździć.

 

Program nauczania

– samochody

HigH Szkoła Jazdy opracowała autorski program nauczania, dzięki któremu jeżdżąc z różnymi Instruktorami każdy będzie uczył tak samo. Każde Jazdy mają swój plan. Daje to satysfakcje z Jazdy i nie tracisz na nauce i czasie. Wykwalifikowani Instruktorzy podchodzą indywidualnie do Kursanta. Program szkolenia kierowców zawiera przygotowanie do egzaminu jak i naukę jazdy w sytuacjach awaryjnych. Dzięki dużej wiedzy Instruktorów i programowi HigH, zdasz egzamin i nie będziesz bać się jeździć.

 

– motocykle

Program nauczania jest dostosowany indywidualnie dla każdego Kursanta. Podczas Kursu Nauki Jazdy nie tylko uczysz się wykonywać wszystkie zadania egzaminacyjne ale i uczysz się jeździć prawidłowo i bezpiecznie. Podczas Kursu poznasz tajniki Jazdy motocyklem, które są wykorzystywane przez najlepszych. Dzięki torowi szkoleniowemu HigH nauczysz się używać prawidłowo przeciwskrętu, co zwiększy Twoje bezpieczeństwo i dynamikę Jazdy w zakręcie. Pokażemy i nauczymy zmieniać biegi prawidłowo, szybko, sprawnie i tym samym nie szkodzić motocyklowi. Dowiesz się jak stosować „przegazówkę”.