Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Nasz obiekt i flota

Plac manewrowy i flota HigH Szkoła Jazdy to nowoczesna infrastruktura ośrodka szkolenia kierowców. Przygotowaliśmy obiekt szkoleniowy o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych, w pełni przystosowany do szkolenia kandydatów na kierowców. Posiadamy również tor ziemny do jazdy motocyklem – highcross. Cały czas rozbudowujemy naszą infrastrukturę podnosząc standard szkolenia.

 

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy stwarza możliwość wykonania bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych jakie są przewidziane na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD. Prędkość w zadaniach, które wymagają pomiaru prędkości, mierzymy przy pomocy profesjonalnego sprzętu pomiarowego. Plac manewrowy posiada dodatkowo tor szkoleniowy z zakrętami o różnej charakterystyce pozwalający na naukę i doskonalenie techniki jazdy. Na placu nawet jeśli znajduje się kilka pojazdów Nauki Jazdy, zadania są tak rozstawione, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza. Dodatkowo plac jest oświetlony, ogrodzony oraz posiada nawierzchnię asfaltową.

 

 

Samochody i motocykle

HigH Szkoła Jazdy dysponuje nowoczesnymi i regularnie serwisowanymi pojazdami szkoleniowymi. Samochody są w 100% sprawne techniczne – zapewniają bezpieczeństwo oraz satysfakcje z nauki jazdy. Flota samochodów HigH jest dodatkowo testowana i kontrolowana w autoryzowanych warsztatach.

Kurs Prawa Jazdy prowadzony jest samochodami Fiat Panda III Generacji, Fiatem 500 oraz Fiatem Tipo z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie pojazdy podstawiamy do WORD Poznań na egzaminy państwowe kategorii B.

Sekret bardzo wysokiej zdawalności wynoszącej blisko 70% za pierwszym podejściem jest prowadzenia szkolenia i następnie zdawanie egzaminu państwowego tym samym samochodem – dokładnie tym samym egzemplarzem podstawianym przez naszą firmę do WORD Poznań. Wybór takiego Kursu Prawa Jazdy pozwala na  wyeliminowanie stresu związanego z egzaminem. Dajemy również możliwość odbycia jazd Fiatem 500, który oprócz tego, że jest piękny i bogato wyposażony to jest bardzo łatwy w prowadzeniu i wyposażony w szereg systemów ułatwiających jazdę.

fiata panda fiat 500 fiat tipo

 

 

Motocykle HigH Szkoła Jazdy są nowe i regularnie serwisowane. Kurs prowadzony jest na motocyklach z systemem ABS dzięki czumu można poczuć się bezpieczniej i pewniej na motocyklu. Motocykle w 100% sprawne technicznie dają satysfakcje z jazdy. Więcej o naszych motocyklach i szkoleniach przeczytasz na www.szkoleniemotocyklowe.pl

 

Zasada 1 na 1

Podczas jazdy w samochodzie jest tylko jeden Kursant i jeden Instruktor. Daje to możliwość indywidualnego podejścia do Kursanta. Nie musisz się stresować, że ktoś dodatkowy na Ciebie patrzy i ocenia. Podczas nauki jazdy nie tracisz czasu na odwożenie innych Kursantów czy załatwianie spraw prywatnych Instruktora. W samochodzie jesteś tylko Ty i Instruktor, który w pełni poświęca Tobie czas. Dzięki czemu w pełni możesz skupić się na prowadzeniu pojazdu. Indywidualne podejście pozwala ułożyć program szkolenia dostosowany specjalnie dla danej osoby i jej predyspozycji. Dodatkowo to Ty decydujesz kiedy chcesz jeździć.

 

Program nauczania

– samochody

HigH Szkoła Jazdy opracowała autorski program nauczania, dzięki któremu jeżdżąc z różnymi Instruktorami każdy będzie uczył tak samo. Każde Jazdy mają swój plan. Daje to satysfakcje z Jazdy i nie tracisz na nauce i czasie. Wykwalifikowani Instruktorzy podchodzą indywidualnie do Kursanta. Program szkolenia kierowców zawiera przygotowanie do egzaminu jak i naukę jazdy w sytuacjach awaryjnych. Dzięki dużej wiedzy Instruktorów i programowi HigH, zdasz egzamin i nie będziesz bać się jeździć. W trakcie kursu prawa jazdy kategorii B nasi Kursanci mają możliwość jazdy różnymi samochodami, w tym również samochodem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Takie zajęcia sprawiają, że w przyszłości Absolwenci HigH nie obawiają się wsiąść za kierownicę różnych pojazdów.

 

– motocykle

Program nauczania jest dostosowany indywidualnie dla każdego Kursanta. Podczas Kursu Nauki Jazdy nie tylko uczysz się wykonywać wszystkie zadania egzaminacyjne ale i uczysz się jeździć prawidłowo i bezpiecznie. Podczas Kursu poznasz tajniki Jazdy motocyklem, które są wykorzystywane przez najlepszych. Dzięki torowi szkoleniowemu HigH nauczysz się używać prawidłowo przeciwskrętu, co zwiększy Twoje bezpieczeństwo i dynamikę Jazdy w zakręcie. Pokażemy i nauczymy zmieniać biegi prawidłowo, szybko, sprawnie i tym samym nie szkodzić motocyklowi. Dowiesz się jak stosować „przegazówkę”.