Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

My Way! Edyta Górniak na kursie

My Way to program telewizyjny w stacji TVN prezentujący w kolejnych odcinkach zmagania Pani Edyty Górniak w ramach kursu prawa jazdy kategorii B. Cieszymy się, że HigH Szkoła Jazdy zaproszono do współpracy przy realizacji tego projektu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców HigH Szkoła Jazdy został wybrany jako OSK, który zrealizował szkolenie Pani Edyty. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie.

 

 

My Way – program TV o nauce jazdy

Pani Edyta Górniak odbyła kurs prawa jazdy kategorii B samochodami z automatyczną skrzynią biegów. Samochody do szkolenia przekazała Skoda Auto. Telewizja TVN uwieczniła przebieg kursu i zrealizowała program. Szkolenie poprowadzili instruktorzy nauki jazdy zatrudnieni w HigH Szkoła Jazdy i jednocześnie instruktorzy techniki jazdy prowadzący szkolenia w Skoda Auto Szkoła.

 

HigH Szkoła Jazdy w My Way

Szkolenie Pani Edyty było prowadzone nie tylko na ulicach Poznania i innych miast w Polsce, ale również na terenie infrastruktury naszego ośrodka szkolenia kierowców. Zobaczcie sami jak prezentuje się nasz plac manewrowy dla kategorii B zlokalizowany w Bogucinie k. Poznania (tylko kilka minut jazdy od WORD Poznań). Profesjonalnie przygotowany teren ułatwia naukę manewrów i zdanie egzaminu na prawo jazdy.

 

Ciekawe informacje dotyczące projektu My Way:

  1. Możliwe jest ukończenie kursu prawa jazdy kat. B samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Szczegóły tej oferty są dostępne na naszej stronie: Kurs automatem.
  2. Osoby, które zdadzą egzamin na prawo jazdy kat. B samochodem z automatyczną skrzynią biegów uzyskują w prawie jazdy ograniczenie (kod 78). Takie prawo jazdy pozwala na prowadzenie tylko pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. Godne uwagi jest, że jeżeli posiadasz takie ograniczenie to możesz je anulować. Wystarczy, że zdasz egzamin praktyczny samochodem z manualną skrzynią biegów.
  3. Pani Edyta Górniak w trakcie kursu jeździła samochodami Skoda Superb oraz najnowszym modelem Skoda Scala. Pojazdy przystosowaliśmy do prowadzenia nauki jazdy oraz egzaminowania. Samochody dostarczyła Skoda Auto. Obydwa pojazdy to najnowsze modele marki Skoda, bardzo dobrze wyposażone i świetnie przystosowane do nauki jazdy. Jeżeli masz ochotę spróbować swoich sił za kierownicą auta z automatyczną skrzynią biegów zajrzyj do HigH Szkoła Jazdy – chętnie pomożemy.
  4. W trakcie szkolenia Pani Edyta wzięła udział również w szkoleniu i pokazach w Szkole Bezpiecznej Jazdy – Skoda Auto Szkoła. Warto wiedzieć, że w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425 znajduje się znakomicie wyposażone interaktywne centrum szkoleniowe Skody. Jeżeli masz już prawo jazdy to czeka na Ciebie Autodrom, na którym prowadzone są zajęcia praktyczne dla kierowców. Podkreślenia wymaga również fakt, że każdy z naszych kursantów może w ramach kursu prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy odwiedzić Skoda Auto Lab i nauczyć się dużo więcej niż na zwyczajnym kursie prawa jazdy. Współpracujemy z tym ośrodkiem szkoleniowym od wielu lat, co owocuje doskonale wyszkolonymi kursantami kończącymi kurs w HigH Szkoła Jazdy.