Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs standardowy

Koszt:
2890 zł
Termin startu kursu:
zapisy ciągłe
Rejestracja:
Zapisz się!

Szkolenie odbywa się nowoczesnymi samochodami VW Up!. Po kursie samochód naszej szkoły podstawiamy do WORD na egzamin państwowy. Zachęcamy do zapisów na kurs i egzamin tym samym samochodem – tak jest łatwiej dla osoby zdającej! Kurs i egzamin samochodem osk to najłatwiejsza droga do posiadania prawa jazdy.

 

Kurs i egzamin samochodem osk – dlaczego warto:

 

 • Samochód to najnowszy model VW Up!, doskonale wyposażony. Każdy docenia łatwość prowadzenia tych samochodów i znakomitą widoczność.
 • Zdajesz egzamin samochodem, który znasz.
 • Podstawienie VW Up! na egzamin państwowy w WORD to tylko 95 złotych za egzamin lub 0 zł w kursie Komfortowym, Kompleksowym i Wygodnym.
 • Wybór opcji kurs i egzamin samochodem osk to pierwszy krok do tego aby zmniejszyć stres na egzaminie. Kursanci, którzy zdają egzamin samochodami WORD często denerwują się niepotrzebnie z powodu kierowania nieznanym dla nich pojazdem. Z tego powodu polecamy nasze opcje z podstawieniami samochodów na egzamin w WORD.
 • Wybór kursu prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy to wybór nie tylko nowoczesnych samochodów używanych w trakcie kursu i egzaminu, ale również wybór uczciwego OSK. W naszej szkole zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzą najlepsi w branży instruktorzy nauki jazdy, dlatego możesz mieć pewność, że szkolenie jest prowadzone na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do śledzenia naszego PROFILU FACEBOOK gdzie regularnie publikujemy informacje o zdawalności egzaminów naszymi samochodami podstawianymi do WORD Poznań na egzaminy państwowe.

 

Jeżeli chcesz porównać kursy kat. B w naszej ofercie zajrzyj tutaj: Porównanie ofert kursów kat B

 


Prawo Jazdy kategorii B pozwala na kierowanie pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, za wyjątkiem autobusu i motocykla. Po 3 latach posiadania prawa jazdy kategorii B możliwe jest kierowanie motocyklem o pojemności do 125 ccm.

 

Stałe części dla kursów Prawo Jazdy kategorii B

 • e-learning
 • 30 godzin zajęć z teorii
 • 30 godzin Jazd z Instruktorem
 • Zajęcia z pierwszej pomocy
 • Uczysz się z różnymi Instruktorami, więc nie nabierasz złych nawyków
 • Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny – za darmo po 30 godzinach Jazd
 • Istnieje możliwość zapłacenia za Kurs w ratach
 • Samochody są sprawne, regularnie serwisowane, mają klimatyzację

 

Terminy kursów i szkoleń

Jeżeli chcesz sprawdzić kiedy rozpoczyna się najbliższy kurs lub kiedy odbywają się zajęcia teoretyczne zajrzyj do naszego KALENDARZA TERMINÓW ZAJĘĆ

 

Zajęcia praktyczne – rzetelnie, punktualnie i bez ściemy!

Jesteśmy wyjątkową Szkołą Jazdy. Dbamy o to, aby kurs na prawo jazdy był przeprowadzony rzetelnie i przez fachowców. Jazdy dla kursu na Prawo Jazdy kategorii B są prowadzone jako spotkania trwające po 1 godz. 45 minut i jest ich co najmniej 17. Dzięki temu Instruktorzy mają między jazdami zaplanowane i opłacone przez nas 15 minutowe przerwy, są wypoczęci i przygotowani go kolejnych zajęć. W ten sposób nie oszukujemy i nie skracamy zajęć. Jeżeli w innej szkole jazdy Instruktor prowadzi zajęcia jako 2 godzinne to nieuniknione jest „zabranie” któremuś z Kursantów czasu jego kursu, aby chociażby wykonać zmianę Kursantów, wypić kawę czy chwilę odpocząć. Pamiętaj! Wypoczęty Instruktor to lepsza jakość nauczania i pewniejszy sukces na Egzaminie na Prawo Jazdy.

 

Koszt:
2890 zł
Termin startu kursu:
zapisy ciągłe
Rejestracja:
Zapisz się!