Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs premium

Rata od:
700 zł
Pobierz opis kursu:
Pobierz
Rejestracja:
Zapisz się!

Kurs Premium. Nauka jazdy samochodem – sprawdź doskonałe warunki!

 

Dlaczego oferujemy tak rozbudowany kurs?

 

jakość kursu prawa jazdy

 

Dzisiaj wypożyczenie roweru miejskiego czy hulajnogi elektrycznej jest czymś zupełnie normalnym. Posiadając prawo jazdy kategorii B nie musisz posiadać własnego samochodu. Samochód możesz wypożyczyć, nawet na godziny, tak jak rower czy hulajnogę. Wypożyczalnie samochodów mają w swojej ofercie:

 • pojazdy elektryczne
 • samochody spalinowe z manualną skrzynią biegów
 • auta z automatyczną skrzynią biegów
 • samochody z systemami nawigacji

Naszą intencją jest, aby kursant po ukończonym szkoleniu potrafił obsługiwać każdy rodzaj pojazdu. Jeden  KURS, a POTRAFISZ jeździć wszystkim!

 

Nauka jazdy samochodem elektrycznym  oraz samochodem z automatyczną skrzynią biegów

 

samochód elektryczny do nauki jazdy

 

W ramach Kursu Premium, który oferuje naukę z manualną skrzynią biegów, odbędziesz naukę jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów oraz samochodem elektrycznym. Pojazdów wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów oraz samochodów elektrycznych jest coraz więcej na naszych drogach. Często możesz je wypożyczyć równie łatwo jak elektryczny rower czy hulajnogę. Warto nauczyć się jazdy elektrykiem pod okiem doświadczonych instruktorów. My dajemy Tobie tę możliwość w ramach kursu prawa jazdy.

 

Mniejsze, zwinniejsze, łatwiejsze w prowadzeniu VW up! Samochód podstawimy na Twój egzamin

 

kurs prawa jazdy samochód

 

Nasze samochody są mniejsze i zwrotniejsze niż te, którymi dysponuje WORD Poznań. To sprawia, że znacznie łatwiej zdać egzamin państwowy. Zdajesz samochodem, który dobrze znasz! Podstawimy specjalnie dla Ciebie nasz samochód szkoleniowy, ten sam, którym odbywałaś/eś naukę jazdy. Za podstawienie na każdy egzamin nie musisz dopłacać!

 

Do szkolenia wykorzystujemy najnowsze modele Volkswagen up! Nasze samochody są wyposażone m.in. w system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, automatyczne światła do jazdy dziennej oraz oczywiście klimatyzację. Bryła VW up! zapewnia doskonałą widoczność w każdym kierunku i zwrotność. Dla bezpieczeństwa naszych kursantów instruktor dysponuje dodatkowymi pedałami hamulca, sprzęgła i przyspieszenia.

 

samochód nauki jazdy vw up

 

Każdą jazdę rozpoczynasz i kończysz  w centrum Poznania, przy siedzibie naszej szkoły – ul. Chwaliszewo 76. Na miejsce rozpoczęcia jazd łatwo dotrzesz, a jeżeli będziesz wcześniej możesz poczekać w naszej sali wykładowej i bezpłatnie skorzystać np. ze stanowiska do ćwiczenia testów.

 

17 jazd w czasie całego Kursu Premium

 

czas jazd prawo jazdy

 

W ramach kursu prawa jazdy otrzymujesz 17 jazd oraz wliczony w cenę egzamin wewnętrzny. Każda jazd trwa 1 godzinę i 45 minut. Z naszego ponad 15 letniego doświadczenia wynika, że przez tyle czasu kursanci są w stanie dobrze się skoncentrować. W czasie trwania Twojej jazdy instruktor jest tylko do Twojej dyspozycji. Realizujecie program jazdy szkoleniowej lub ćwiczysz umiejętności w czasie jazd dodatkowych. W samochodzie będziesz tylko Ty i instruktor.

 

Nauka jazdy Premium – nauka jazdy z nawigacją

 

jazda z nawigacja

 

W programie Kursu Premium zawarliśmy również jazdę połączoną ze szkoleniem z używania nawigacji samochodowej. Nasz samochód jest wyposażony w system nawigacji. W ramach kursu prawa jazdy masz możliwość wykorzystania nawigacji. To cenna umiejętność, przecież obecnie wiele samochodów jest wyposażonych w systemy nawigacji, a w zasadzie każdy ma w smartfonie aplikację do nawigowania w ruchu drogowym.

 

Jazda na płatnej autostradzie to u nas standard

 

 

HigH Szkoła Jazdy jest partnerem Autostrady Wielkopolskiej i czynnie bierzemy udział w projekcie Kurs jazdy na autostradzie. Każdy kursant w ramach kursu prawa jazdy kategorii B odbywa jazdę płatnym odcinkiem Autostrady Wolności A2. Autostrad przybywa w całej Europie, dlatego aby być europejskim kierowcą na pewno warto umieć się po nich dobrze i bezpiecznie poruszać. Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy służą pomocą już w trakcie kursu na prawo jazdy.

 

Zajęcia teoretyczne

 

kurs prawa jazdy e-learning

 

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy profesjonalną platformę e-learningową. Pozwala ona uczyć się teorii do egzaminu na prawo jazdy w dowolnym momencie i miejscu, wybranym przez kursanta. W razie potrzeby instruktorzy i wykładowcy HigH Szkoła Jazdy służą pomocą w opanowaniu części teoretycznej. Nowoczesne narzędzia online pozwalają dobrze przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępniamy również bazę pytań testowych do ćwiczenia przed egzaminem.

 

Jeżeli potrzebujesz tradycyjnych wykładów na prawo jazdy prowadzonych przez wykładowcę HigH Szkoła Jazdy też znajdziemy rozwiązanie. Skontaktuj się w tej sprawie z naszym Biurem Obsługi Klienta (bok@high.com.pl).

 

Zajęcia z pierwszej pomocy

 

zajęcia z pierwszej pomocy prawo jazdy

 

Każdy kursant HigH Szkoła Jazdy w ramach kursu bierze udział w kursie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani ratownicy medyczni i strażacy. Zajęcia organizujemy w małych grupach, tak aby każdy z naszych kursantów mógł czynnie wziąć udział w ciekawych zajęciach. Po zajęciach otrzymasz certyfikat udziału w zajęciach z pierwszej pomocy dla kierowców.

 

Sprawdź też pozostałe warianty kursów prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy: WARIANTY KURSU – WYBIERZ NAJLEPSZY DLA CIEBIE!

 

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony FACEBOOK: HIGH SZKOŁA JAZDY. Publikujemy tam najnowsze informacje z życia HigH Szkoła Jazdy, opinie naszych kursantów i specjalne akcje, który w HigH Szkoła Jazdy nie brakuje. Wszystko dla naszych kursantów!


KURS PREMIUM kosztuje 3390 zł. Nic nie płacisz za rozłożenie płatności na dogodne raty. Podstawimy dla Ciebie samochód VW up! na egzamin w WORD Poznań. Przed rozpoczęciem kursu z każdym kursantem zawieramy pisemną umowę w której otrzymujesz gwarancję jakości naszych usług i zasad kursu.

 

W cenie KURSU PREMIUM otrzymasz:

 

 • dostęp do systemu online w którym sprawdzisz umówione terminy jazd
 • dostęp do bazy pytań testowych – egzaminacyjnych
 • zajęcia teoretyczne w nowoczesnej formule online – to Ty decydujesz kiedy się uczysz przepisów i zasad ruchu drogowego
 • zajęcia z pierwszej pomocy i certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy dla kierowców
 • zajęcia praktyczne – 17 spotkań z instruktorem
  • jazdy na placu manewrowym
  • jazdy trasami egzaminacyjnymi
  • wyjazd poza obszar zabudowany
  • nauka jazdy samochodem elektrycznym, wraz z obsługą ładowania
  • szkolenie z obsługi automatycznej skrzyni biegów – dodatkowe zajęcia samochodem z automatem
  • naukę jazdy samochodem z nawigacją GPS
  • podróż płatnym odcinkiem Autostrady Wielkopolskiej i naukę zachowania na autostradzie
 • egzamin wewnętrzny – w ramach kursu sprawdzisz się przed egzaminem w WORD
 • bezstresowy egzamin w WORD Poznań samochodem podstawionym przez naszą szkołę – tym, który dobrze poznasz w czasie szkolenia
 • bezpłatne podstawienia samochodu VW up! na każdy egzamin w WORD Poznań

 

Chcesz wiedzieć jakie możliwości otwiera przed Tobą posiadanie prawa jazdy kategorii B?

 

 • możesz kierować samochodami osobowymi
 • pozwala kierować małymi motocyklami (kiedy posiadasz prawo jazdy kat. B przez 3 lata)
 • umożliwia kierowanie motorowerem, skuterem elektrycznym lub elektryczną hulajnogą
 • możesz podjąć różne rodzaje pracy związanej z kierowaniem samochodem osobowym
 • daje Ci samodzielność – pamiętaj, szeroka oferta wynajmu samochodów sprawia, że nie musisz mieć własnego pojazdu aby komfortowo podróżować na krótszych i dłuższych dystansach.

 

Rata od:
700 zł
Pobierz opis kursu:
Pobierz
Rejestracja:
Zapisz się!