Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs Komfortowy najlepsza opcja w HigH!

Koszt:
3990 zł
Termin startu kursu:
17.02.2022r.
Rejestracja:
Zapisz się!

Kurs kategorii B – najlepsza opcja w ofercie HigH!

 

Kurs kategorii B samochodem VW Up! i wiele opcji dodatkowych. W ramach kursu Komfortowego dajemy Tobie kompletny kurs na prawo jazdy. Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za podstawienie samochodu na egzamin. Kurs w opcji Komfort to wyjątkowa możliwość dostosowania przebiegu kursu do indywidualnych potrzeb kursanta. Jedną z opcji kursu Komfortowego w HigH Szkoła Jazdy jest możliwość ustalenia dogodnego dla osoby szkolonej miejsca rozpoczęcia i zakończenia jazd, przy czym jazdy organizujemy wówczas tak aby instruktor przyjeżdżał po osobę szkoloną w umówione miejsce i odwoził ją, bez udziału osób trzecich (innych kursantów). Jednym słowem, kursant korzystający z kursu Komfortowego nie traci w ramach swoich jazd czasu na podwożenie innych osób w wybrane przez nie miejsce.

Poniżej prezentujemy obszar który obsługujemy w ramach Kursu Komfortowego. W razie konieczności ustalenia miejsca rozpoczynania / kończenia jazd, poza prezentowanym obszarem, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

kurs komfortowy mapa

 

Kurs kategorii B – dlaczego warto wybrać opcję Komfort:

 • najnowszy model VW Up! wyposażony m.in. nowoczesne systemy bezpieczeństwa i asystenta ruszania na wzniesieniu
 • zdajesz egzamin samochodem, który znasz
 • podstawienie VW Up! na egzamin w WORD, bez limitu, w cenie
 • możliwość rozpoczynania i kończenia jazd w miejscu uzgodnionym z instruktorem
 • zajęcia teoretyczne przy wykorzystaniu nowoczesne platformy e-learningowej; dostęp do bazy wiedzy i pytań testowych również przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych
 • zajęcia z pierwszej pomocy muszą odbyć się w siedzibie naszej szkoły, po uzgodnieniu dogodnego terminu
 • możliwość płatności ratalnej bez dodatkowych opłat – raty 0%, bez żadnej prowizji
 • bezpłatny udział instruktora prowadzącego w egzaminie państwowym – na wniosek kursanta

 

Kurs i egzamin tym samym autem, dlaczego warto?

 • Samochód to najnowszy model VW Up!, doskonale wyposażony. Każdy docenia łatwość prowadzenia tych samochodów i znakomitą widoczność.
 • Zdajesz egzamin samochodem, który znasz.
 • Wybór opcji kurs i egzamin samochodem osk to pierwszy krok do tego aby zmniejszyć stres na egzaminie. Kursanci, którzy zdają egzamin samochodami WORD często denerwują się niepotrzebnie z powodu kierowania nieznanym dla nich pojazdem. Z tego powodu polecamy nasze opcje z podstawieniami samochodów na egzamin w WORD.
 • Wybór kursu prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy to wybór nie tylko nowoczesnych samochodów używanych w trakcie kursu i egzaminu, ale również wybór uczciwego OSK. W naszej szkole zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzą najlepsi w branży instruktorzy nauki jazdy, dlatego możesz mieć pewność, że szkolenie jest prowadzone na najwyższym poziomie.

 

Koniecznie zajrzyj na nasz firmowy profil na facebook, gdzie publikujemy ciekawe i najnowsze informacje z naszej firmy: FACEBOOK/HIGH SZKOŁA JAZDY

Sprawdź również pozostałe opcje naszych kursów prawa jazdy

 

Jeżeli chcesz porównać kursy kat. B w naszej ofercie zajrzyj tutaj: Porównanie ofert kursów kat B

 


Prawo Jazdy kategorii B pozwala na kierowanie pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, za wyjątkiem autobusu i motocykla. Po 3 latach posiadania prawa jazdy kategorii B możliwe jest kierowanie motocyklem o pojemności do 125 ccm.

 

Stałe części dla kursów Prawo Jazdy kategorii B

 • Materiały do nauki lub e-learning
 • 30 godzin zajęć z teorii
 • 30 godzin jazd z instruktorem
 • Zajęcia z pierwszej pomocy
 • Uczysz się z różnymi instruktorami, więc nie nabierasz złych nawyków
 • Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny – w cenie po 30 godzinach jazd
 • Istnieje możliwość zapłacenia za kurs w ratach
 • Samochody są sprawne, regularnie serwisowane, mają klimatyzację

 

Terminy kursów i szkoleń

Jeżeli chcesz sprawdzić kiedy rozpoczyna się najbliższy kurs lub kiedy odbywają się zajęcia teoretyczne zajrzyj do naszego KALENDARZA TERMINÓW ZAJĘĆ

 

Zajęcia praktyczne – rzetelnie, punktualnie i bez ściemy!

Jesteśmy wyjątkową Szkołą Jazdy. Dbamy o to, aby kurs na prawo jazdy był przeprowadzony rzetelnie i przez fachowców. Jazdy dla kursu na Prawo Jazdy kategorii B są prowadzone jako spotkania trwające po 1 godz. 45 minut i jest ich co najmniej 17. Dzięki temu Instruktorzy mają między jazdami zaplanowane i opłacone przez nas 15 minutowe przerwy, są wypoczęci i przygotowani go kolejnych zajęć. W ten sposób nie oszukujemy i nie skracamy zajęć. Jeżeli w innej szkole jazdy Instruktor prowadzi zajęcia jako 2 godzinne to nieuniknione jest „zabranie” któremuś z Kursantów czasu jego kursu, aby chociażby wykonać zmianę Kursantów, wypić kawę czy chwilę odpocząć. Pamiętaj! Wypoczęty Instruktor to lepsza jakość nauczania i pewniejszy sukces na Egzaminie na Prawo Jazdy.

Jeżeli jednak umawiamy zajęcia jako 2-godzinne to zawsze dbamy o to, aby instruktor HigH miał po tych zajęciach odpowiednią przerwę.

 

Koszt:
3990 zł
Termin startu kursu:
17.02.2022r.
Rejestracja:
Zapisz się!