Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Profesjonalne szkolenia kierowców

Kurs kategorii D1

Dla kogo

Prawo jazdy kategorii D1 może uzyskać osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B i ukończyła 21 lata. Osoba posiadająca prawo jazdy kategorii D1 może kierować autobusem przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 17 osób łącznie z kierowcą, o długości nieprzekraczającej 8 m.

Jak szkolimy w HigH?

Kurs prawa jazdy na autobus w HigH składa się z następujących etapów szkolenia:

 • zajęcia teoretyczne ogólne realizowane w formie e-learningu
 • każdy Uczestnik otrzymuje komplet materiałów i testy na prawo jazdy D1
 • 30 godzin szkolenia praktycznego – jazdy rozpoczynamy i kończymy na placu HigH w Przeźmierowie k/Poznania ul. Wyścigowa 1 (wydzielony teren na parkingu giełdy samochodowej)
 • egzamin wewnętrzny po kursie prowadzony tak jak egzamin państwowy w WORD

Szkolenie prowadzą instruktorzy nauki i techniki jazdy. Posiadamy autobus IVECO Daily, który udostępnimy na Twój egzamin państwowy w poznańskim WORD-zie. Ośrodki egzaminowania nie dysponują takimi pojazdami. Uczestnicząc w kursie prawa jazdy w HigH  zdajesz pojazdem, który dobrze znasz! Podstawimy specjalnie dla Ciebie nasz autobus, ten sam, którym odbywałaś/eś kurs prawa jazdy.

Na placu manewrowym w Przeźmierowie dysponujemy dużym terenem, umożliwiającym w bezpieczny sposób jednoczesne szkolenie kilku osób i wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych przepisami.

Nasza oferta dla kategorii D1

Oferujemy doskonale przygotowany kurs prawa jazdy kategorii D1. Każdy kurs w HIGH Szkoła Jazdy jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia prowadzimy w następujący sposób:

 • w czasie jazd każdy kursant jest szkolony przez instruktora obecnego przy nim – nie dopuszczamy sytuacji, w których jeden instruktor prowadzi szkolenie na placu dla kilku kursantów,
 • zajęcia praktyczne prowadzimy na dużym placu manewrowym, zdolnym pomieścić kilka pojazdów w tym samym czasie
 • w każdym kursie nasi instruktorzy zabierają kursantów nie tylko na trasy egzaminacyjne, ale również na trasy pozamiejskie, przejazdy autostradą i drogami szybkiego ruchu,
 • szkolenie prowadzimy według specjalnie przygotowanego programu, oparte o wieloletnie doświadczenie szkoleniowe HIGH Szkoła Jazdy
 • nasza kadra instruktorów to doskonali fachowcy na rynku szkoleniowym, potrafiący przekazać wiedzę i umiejętności niezbędne do zdobycia uprawnień kategorii D1

 

Kurs prawa jazdy kategorii D1 oferujemy w cenie 4450 zł

Podana cena zawiera:

 • materiały edukacyjne i dostęp do testów online,
 • 30 godzin jazd prowadzonych przez instruktora nauki jazdy, w tym jazdy na placu manewrowym i jazdy w ruchu drogowym oraz jazdy poza obszarem zabudowanym, jazdy na autostradzie,
 • egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny,
 • pomoc ze strony naszego Biura Obsługi Klientów w zakresie dot. przebiegu kursu i umówienia terminów egzaminu państwowego.
Zapisy na kurs

Zapisz się na kurs prawa jazdy online wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENOWY. Po otrzymaniu zgłoszenia pracownicy naszego biura przygotują umowę uczestnictwa i prześlą wszelkie informacje o formalnościach, których należy dopełnić przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisy na kurs prawa jazdy prowadzimy w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do siedziby firmy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu. Nasze biuro pracuje w dni robocze od godziny 10:00 do 18:00.

ul. Chwaliszewo 76,
61-104 Poznań