Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs na Instruktora OFERTA SPECJALNA

Koszt:
3500 zł
Termin startu kursu:
12.10.2020
Rejestracja:
Zapisz się!

Kurs na instruktora organizujemy w terminie od 12 października 2020 roku do  7 grudnia 2020 roku. Zajęcia w ramach kursu odbywać się będą według przygotowanego przez nas grafiku – Harmonogram kurs INJ HigH 10-11.2020

Zajęcia praktyczne, w tym praktyki instruktorskie oraz indywidualne konsultacje z wykładowcami odbywać się będą w terminach uzgadnianych z uczestnikami kursu.

 

Kurs na instruktora – najważniejsze informacje

 

 1. Kurs organizujemy dla osób, które są zainteresowane nabyciem uprawnień instruktora nauki jazdy kategorii B lub kat. A, lub obu jednocześnie.
 2. Kurs w terminie od 12.10.2020 do 7.12.2020 roku przygotowaliśmy ze specjalnymi warunkami cenowymi. Odbędzie się on jeżeli zgłosi się co najmniej 8 osób zainteresowanych uczestnictwem w kursie. Maksymalna liczba uczestników to 14 osób. Miejsca rezerwujemy po podpisaniu umowy i dokonaniu wpłaty 500 zł. Informacje o specjalnej cenie kursu prezentujemy w dalszej części tego artykułu.
 3. Kurs przygotowuje do nabycia uprawnień na instruktora. Po zakończeniu kursu trzeba przystąpić i zdać z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy na instruktora nauki jazdy. Terminy egzaminów ustalane są przez komisję powoływaną przez Wojewodę, przeciętnie raz w miesiącu.
 4. Kursy dla instruktorów organizujemy od wielu lat dlatego wiemy jak to robić skutecznie.
 5. Po kursie na instruktorów wybranym osobom oferujemy pracę w naszym ośrodku. Instruktorzy nauki jazdy są poszukiwani również przez inne OSK, dlatego często na koniec kursu mamy już dla absolwentów oferty pracy również z innych firm.

 

Jak zapisać się na kurs na instruktora?

 

 1. Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 76. Na miejscu można załatwić wszelkie formalności.
 2. Do czasu rozpoczęcia kursu konieczne jest uzyskanie zaświadczenia od lekarza i psychologa, o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku instruktora. Pracownicy naszego biura przekażą zainteresowanym kontakty do właściwych lekarzy. Badania te są dodatkowo płatne.
 3. Co jeżeli nie zbierze się grupa? Zwracamy wpłaconą kwotę lub oferujemy możliwość odbycia kursu w trybie indywidualnym, wg naszej standardowej oferty szkoleniowej.

 

Ile kosztuje kurs na instruktora?

 

Kurs w terminie od 12 października do 7 grudnia 2020 roku sprzedajemy w znacznie niższych cenach. Z tego powodu informujemy, że aby kurs się odbył musi zebrać się minimum 8 osobowa grupa uczestników. Obecne zainteresowanie kursami instruktorskimi wskazuje, że grupa zbierze się raczej bez problemu.

Cena kursu na instruktora kategorii B wynosi w ramach Oferty Specjalnej 3500 zł, więc kurs jest tańszy o 1050 zł od opcji standardowej kursu kat. B.

Cena kursu na instruktora kategorii A wynosi w ramach Oferty Specjalnej 3500 zł, więc kurs jest tańszy o 3050 zł od opcji standardowej kursu kat. A.

Cena PAKIETU kursów kategorii A i B ŁĄCZNIE wynosi w ramach Oferty Specjalnej 5000 zł.

 

Czym zajmuje się instruktor nauki jazdy?

 

Instruktor nauki jazdy to oczywiście osoba, która uczy kandydatów na kierowców jazdy samochodem lub motocyklem. Warto jednak pamiętać o tym, że instruktor to również osoba, która kształtuje postawę młodego człowieka za kierownicą, więc to bardzo odpowiedzialna praca. Każdy instruktor jest w dużej mierze odpowiedzialny za kształtowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Instruktorzy nauki jazdy w naszej szkole jazdy oprócz szkolenia prowadzą również wiele innych, ciekawych zajęć dla kierowców samochodów i motocyklistów. Można więc śmiało powiedzieć, że praca instruktora to praca bardzo ciekawa.

 

Ile zarabia instruktor nauki jazdy, ile czasu pracuje?

 

To ile zarabia instruktor to bardzo częste pytanie. Chcemy chociaż po części na nie odpowiedzieć. Zapisując się na kurs instruktorski warto mieć taką wiedzę, dlatego poniżej kilka słów wyjaśnienia.

Zarobki instruktora często uzależnione są od tego jakie uprawnienia posiada. Najczęściej instruktorzy kat. B zarabiają ok. 20 – 25 zł brutto / godzinę zaś instruktorzy kategorii A zarabiają ok. 20 – 30 zł brutto / godzinę. To oczywiście stawki przeciętne jakie znamy z rynku miasta Poznania i okolicy. Jest pewne, że w OSK które mają wyższe ceny kursów instruktorzy mogą zarabiać więcej, a w tych, które kursy sprzedają taniej – mniej.

Formy zatrudnienia instruktorów są bardzo różne. Stosuje się umowy o pracę lub umowy zlecenia.

Czas pracy – praca dodatkowa czy stała? Forma zatrudnienia i czas pracy zależą najczęściej od preferencji instruktora oraz OSK, który go zatrudnia. Na pewno można powiedzieć, że instruktor nauki jazdy znajdzie pracę stałą lub dorywczą w OSK i będzie mógł pogodzić to zajęcie z inną pracą lub np. uczelnią. TAK – bardzo wielu studentów jest świetnymi instruktorami nauki jazdy.

 

Co jeszcze warto wiedzieć przed kursem?

 

 1. Zdobycie uprawnień czyli przede wszystkim zaliczenie egzaminu wymaga sporo pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby w ramach kursu wycisnąć z uczestników „siódme poty” co w konsekwencji przekłada się na świetną zdawalność egzaminu państwowego.
 2. Kiedy już ktoś zostanie instruktorem to musi nabrać doświadczenia. Nie przeszkadza to jednak, aby od początku być bardzo dobrym i kreatywnym instruktorem nauki jazdy.
 3. W czasie pracy poznaje się wielu świetnych, nowych ludzi. Niektóre znajomości trwają długo po kursie 🙂
 4. Instruktorzy nauki jazdy kat. A pracują z reguły sezonowo. Okres szkolenia na motocyklach trwa mniej więcej od początku marca do połowy listopada. Zimową przerwę można wykorzystać na wyjazdy narciarskie i odpoczynek.

 

Masz więcej pytań?

 

Zadzwoń do naszego biura: 61 670 38 70 lub napisz zapytanie na e-mail: bok@high.com.pl


Koszt:
3500 zł
Termin startu kursu:
12.10.2020
Rejestracja:
Zapisz się!