Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Doskonalenie jazdy samochodem

Doskonalenie jazdy samochodem to przede wszystkim nabycie umiejętności i nawyków, które mają pomóc w unikaniu trudnych sytuacji na drodze. Warto wiedzieć jak nie doprowadzić do poślizgu lub zderzenia, kiedy kierujący jest zaskoczony długością drogi hamowania samochodu.

Doskonalenie jazdy samochodem w Poznaniu

OSK HigH oferuje ćwiczenie techniki jazdy samochodem na terenie Poznania. Dzięki takim szkoleniom, można opanować auto nawet w zaskakujących warunkach drogowych. Instruktorzy Nauki i Techniki Jazdy w HigH Szkoła Jazdy prowadzą treningi bezpiecznej jazdy dla osób indywidualnych oraz grup.

doskonalenie jazdy samochodem

Doskonalenie jazdy samochodem w Polsce

Możliwe jest zrealizowanie szkolenia doskonalenia techniki jazdy samochodem w dowolnie ustalonym z zamawiającym miejscem w Polsce.

Doskonalenie jazdy samochodem w ramach kursu Prawa Jazdy

doskonalenie jazdy samochodem osk

Kursanci HigH Szkoła Jazdy uczący się w ramach Kursów Prawa Jazdy kategorii B w Poznaniu mogą wziąć udział w organizowanych dodatkowych zajęciach z Jazdy samochodem na płycie poślizgowej. Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy mając do dyspozycji plac manewrowy i płytę poślizgową organizują również dodatkowe zajęcia z bezpiecznej jazdy dla wszystkich chętnych kursantów Kursów na Prawo Jazdy kat. A i B. Organizujemy również zajęcia dla osób zainteresowanych na terenie innych, współpracujących z nami, Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy.

Kurs Prawa Jazdy kategorii B organizowany przez HigH Szkoła Jazdy to nie tylko nauka jazdy i przygotowanie do egzaminu państwowego. Naszym celem nie jest nauczenie Kursanta testów na prawo jazdy.

Naszym celem jest przygotowanie Prawdziwego Kierowcy samochodu. Każdy Instruktor nauki jazdy w HigH Szkoła Jazdy prowadzący szkolenie Kursanta dokłada wszelkich starań aby nauczyć Kursanta w HigH prawidłowej techniki kierowania i zasad zachowania w sytuacjach awaryjnych. Kadra Instruktorów w HigH Szkoła Jazdy to grupa osób, którym zależy na poprawie bezpieczeństwa na drogach poprzez edukację przyszłych kierowców.

Działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzone przez HigH Szkołę Jazdy zostały wielokrotnie docenione przez naszych partnerów oraz instytucje publiczne. W portfolio szkoły znajdują się referencje m.in. od Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu i Inspekcji Transportu Drogowego.