Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Doskonalenie jazdy motocyklem

Doskonalenie jazdy motocyklem to zajęcia prowadzone przez profesjonalnych Instruktorów Nauki i Techniki Jazdy. Organizujemy zajęcia doskonalenia techniki jazdy dla każdego motocyklisty, bez względu na stopień zaawansowania.

Nauka jazdy motocyklem i doskonalenie są prowadzone pod marką szkoleniemotocyklowe.pl

Kurs prawa jazdy na motocykl

Organizujemy kursy prawa jazdy na motocykl kategorii A, A1, A2, AM. Jesteśmy OSK profesjonalnie przygotowanym do prowadzenia szkolenia motocyklistów. Nauka jazdy na motocyklu to wiele elementów. Oczywiście przygotowujemy do egzaminu, ale już w trakcie kursu staramy się nauczyć każdego Kursanta bezpiecznej jazdy na motocyklu. W naszej szkole Instruktorzy to bardzo doświadczeni motocykliści. Ich wiedza i umiejętności pozwalają na perfekcyjne przygotowanie każdego Kursanta do jazdy na motocyklu. Regularnie prowadzimy kursy prawa jazdy kategorii A, A1, A2, AM.

Doskonalenie jazdy motocyklem – Bezpieczny Motocyklista

Regularnie organizujemy zajęcia w Poznaniu w ramach programu Bezpieczny Motocyklista. W czasie trwających kilka godzin zajęć uczymy motocyklistów jak prawidłowo kierować motocyklem i jak zachować się w sytuacji niebezpiecznej na drodze. Unikanie sytuacji awaryjnych to podstawowa cecha defensywnego motocyklisty. Umiejętność radzenia sobie w sytuacji awaryjnej niech będzie ostatecznością. Warto jednak wiedzieć jak prawidłowo zachować się w takiej sytuacji.

Szkolenia Techniki Jazdy – Biblia Zakrętów

Doskonalenie jazdy motocyklem na torze wyścigowym. Zajęcia pozwalają lepiej poznać techniki jazdy przy różnych prędkościach i w różnych zakrętach. Wykorzystywane przez nas do prowadzenia szkolenia tory dają poczucie bezpieczeństwa. Instruktorzy dbają o to, aby każdy z uczestników prawidłowo pokonywał nitkę toru.

doskonalenie jazdy motocyklem

Poznański Bezpieczny Motocyklista

HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl są mocno zaangażowane w działalność mającą na celu poprawę bezpieczeństwa motocyklistów. Od połowy 2016 prowadzimy program Poznański Bezpieczny Motocyklista. W działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa dla motocyklistów włączyły się lokalne władze oraz Komenda Miejska Policji w Poznaniu. Nasza działalność ma na celu zmniejszenie liczby wypadków z udziałem motocyklistów poprzez uświadamianie wszystkich kierowców o tym jak można jeździć bezpiecznie. Wszelkie informacje o działaniach można znaleźć na stronie www.pbm.org.pl