Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs Prawa Jazdy na Motocykl

Prawo Jazdy na motocykl to bez wątpienia początek nowej przygody w życiu. Jazda na motocyklu to wolność i nowe przygody. Wszyscy doskonale wiedzą, że jazda na motocyklu to duża odpowiedzialność. Motocykl rozpędza się bardzo szybko, a ze względu na swoje gabaryty może zostać niezauważony na drodze przez innych kierowców. W HigH Szkoła Jazdy w ramach kursu na prawo jazdy na motocykl nauczymy Cię nie tylko jak prawidłowo wykonać zadania egzaminacyjne. Przede wszystkim nauczymy Cię jak bezpiecznie jeździć na motocyklu.

OSK HigH – Motocyklowa Szkoła Jazdy

Szkoła Jazdy HigH utworzyła specjalnie odrębną markę szkoleniemotocyklowe.pl w ramach której zajmuje się szkoleniem motocyklistów. Jako ośrodek szkolenia kierowców organizujemy kursy na prawo jazdy na motocykl kategorii A, A1, A2, AM. Jesteśmy również ośrodkiem prowadzącym zajęcia z doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Doświadczona kadra Instruktorów – Motocyklistów, nowoczesne motocykle szkoleniowe oraz ogromny teren szkoleniowy na wyłączność, dają doskonałe warunki do prowadzenia nauki jazdy.

prawo jazdy na motocykl

Prawo Jazdy na motocykl tylko w profesjonalnym OSK

Mówiąc w skrócie nie rób sobie krzywdy i zaufaj profesjonalistom. Posiadana przez nas infrastruktura, kaski renomowanej marki SHOEI we wszystkich rozmiarach, zestawy łączności marki CARDO SCALA RIDER, nowoczesne motocykle Yamaha XJ6 oraz Yamaha MT 07, urządzenia do pomiaru prędkości – to tylko kilka atutów naszej szkoły jazdy.

W HigH Szkoła Jazdy możesz uczyć się jazdy i zdawać egzamin tym samym, wybranym przez Ciebie, motocyklem. To ogromne ułatwienie. Statystyki zdawalności nie kłamią. Każdy z naszych Kursantów, który zdawał egzamin w WORD na naszym motocyklu szkoleniowym, zdał egzamin praktyczny w całości za pierwszym podejściem.