Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

KURS AUTOMATEM

Prawo Jazdy na Automat oraz jazdy doszkalające samochodem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów to kolejny rodzaj szkolenia prowadzony w HigH Szkoła Jazdy w Poznaniu.

 

Prawo Jazdy na automat – kategoria B | najważniejsze informacje

 

Obecnie posiadamy najnowszy VW e-up! wyposażony w silnik elektryczny i automatyczną skrzynię biegów.

Pojazd posiada również wiele systemów bezpieczeństwa biernego i czynnego, w tym ESP i ABS. Nasz VW e-up! jest również  wyposażone w wiele innych udogodnień dla kierującego. Wielostopniowa regulacja fotela kierowcy i kierownicy pozwala dostosować pozycję za kierownicą, również w przypadku osób niepełnosprawnych. O szczegóły warto zapytać pracowników HigH Szkoła Jazdy.

 

Egzamin państwowy w WORD z automatem

 

Dla  osób, które ukończą kurs samochodem z automatyczną skrzynią biegów, podstawiamy pojazd na EGZAMIN państwowy w WORD Poznań. Tym samym uczysz się i zdajesz dokładnie tym samym autem.

Istotne jest również to, że po zdaniu egzaminu państwowego samochodem z automatyczną skrzynią biegów otrzymuje się Prawo Jazdy z wpisanym kodem ograniczenia do prowadzenia pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. Osoby, które w przyszłości postanowią jednak używać samochodu z manualną zmianą biegów, wystarczy, że zdadzą TYLKO Egzamin Praktyczny samochodem z ręczną zmianą biegów – wówczas ograniczenie z Prawa Jazdy zostanie usunięte.

Szczegółowych informacji udziela BOK HigH pod nr tel. 61 670 38 70 lub osobiście: Poznań, ul. Chwaliszewo 76

 

Jprawo jazdy na automatazdy doskonalące samochodem z automatyczną skrzynią biegów

Dla osób, które zamierzają kierować samochodami z automatyczną skrzynią biegów oferujemy jazdy doskonalące. To doskonały sposób aby pod nadzorem Instruktora poznać podstawowe zasady kierowania samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Jazda z automatem jest teoretycznie łatwiejsza niż z manualną skrzynią biegów. Pomimo tego warto pozbyć się złych odruchów, takich jak np. operowanie hamulcem lewą stopą.