Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs Instruktora Nauki Jazdy

Kurs Instruktora Nauki Jazdy – co warto wiedzieć

 

Kurs instruktora nauki jazdy prowadzimy w zakresie kategorii A i kategorii B. Po zakończeniu Kursu można przystąpić do egzaminu państwowego przed komisją powoływaną przez właściwego wojewodę, po którym uzyskuje się uprawnienia państwowe. Instruktor Nauki Jazdy może prowadzić zajęcia praktyczne i teoretyczne, uczyć innych Instruktorów oraz prowadzić własne OSK.

 

W ramach kursu na Instruktora Nauki Jazdy realizujemy obowiązkowy program wynikający z przepisów. Prowadzimy też szereg zajęć dodatkowych, które pomagają w skutecznym zdaniu egzaminu państwowego. Zajęcia przygotowują właściwi specjaliści, w tym Instruktorzy z wieloletnim stażem, Biegli Sądowi oraz Policjanci.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa Kompedium Wiedzy dla Kandydatów na Instruktorów. Szczegółowych informacji dot. przebiegu kursu i terminów rozpoczęcia udziela BOK HigH Szkoła Jazdy

 

Informacje dotyczące poszczególnych kursów instruktorskich znajdują się w dziale KURSY ZAWODOWE MOTORYZACYJNE

 

Egzamin

Po zakończeniu Kursu osoba szkolona musi uzyskać pozytywny wynik egzaminu wewnętrznego.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wewnętrznego uczestnik Kursu otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu Kursu i może przystąpić do egzaminu państwowego organizowanego przez komisję powoływaną przez wojewodę.

 

Zapisy na kurs

HigH Szkoła Jazdy, ul. Chwaliszewo 76, Poznań
tel. 664 322 953 lub 61 670 38 70.
Biuro jest czynne:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00
w soboty od 8:00 do 16:00.

 

jakość nauczania w high