Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Kurs i Egzamin. Co, jak, dlaczego?

Kurs i Egzamin na prawo jazdy rządzi się określonymi prawami. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że osoby, które dobrze znają zasady obowiązujące podczas egzaminu łatwiej i szybciej go zdają. Zarówno w czasie wykładów na prawo jazdy jak i kursu praktycznego wiele razy instruktorzy poruszają temat zasad egzaminacyjnych. Mimo to, przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników naszych kursów prawa jazdy kat. B dodatkowy wykład o tym jak przygotować się do egzaminu na prawo jazdy i zdać go bez trudności. Zapraszamy na Wykład „Kurs i Egzamin. Co, jak, dlaczego?” prowadzony w HigH Szkoła Jazdy.

 

Kurs i Egzamin. Co, jak, dlaczego?  – dla kogo te zajęcia?

 

  • dla każdego kursanta OSK HigH; każda zainteresowana osoba może wziąć w nich udział wielokrotnie – np. przed rozpoczęciem całego kursu aby dokładnie poznać jego zasady i po zakończeniu kursu aby przypomnieć sobie wszystkie obowiązujące zasady egzaminacyjne,
  • dla kursantów, którzy w HigH Szkoła Jazdy odbywają szkolenie uzupełniające (tzw. dodatkowe jazdy). Często trafiają do nas osoby, które nie mogą zdać egzaminu, bo często właśnie nie znają dokładnie jego zasad. Zapraszamy na wykład „Kurs i Egzamin. Co, jak, dlaczego?”.
  • dla osób, które chcą rozpocząć szkolenie kat. B ale najpierw chcą poznać zasady kursu i egzaminu oraz to w jaki sposób funkcjonuje OSK HigH.

 

Termin najbliższych zajęć

 

 

Dlaczego te zajęcia są ważne?

 

Kurs na prawo jazdy to okres kiedy masz nauczyć się jeździć – prowadzić pojazdy mechaniczne w taki sposób, aby sobie i innym nie robić krzywdy. Egzamin na prawo jazdy to chwila kiedy nabyte przez Ciebie umiejętności są weryfikowane. Egzamin to swego rodzaju gra, która rządzi się dokładnie opisanymi prawami. Egzaminatorzy znają je na pamięć. My chcemy, żebyś Ty również dokładnie je poznał/-a. To najkrótsza droga do prawa jazdy.