Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Start i koniec jazdy kat. B – przy biurze HigH SJ

Zajęcia praktyczne – jazdy kat. B rozpoczynamy i kończymy przy naszym Biurze Obsługi Klienta w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 76.

 

jazdy kat. b

 

Jazdy kat. B – nauka jazdy to nie TAXI

 

Od kilkunastu lat działa HigH Szkoła Jazdy i przez cały ten czas hołdujemy zasadzie, że jakość szkolenia jest najważniejsza. Pomyśl ile czasu stracisz odwożąc poprzedniego Kursanta lub jadąc z Instruktorem po kolejnego. To często czas, który potrzebujesz aby poćwiczyć zadania na  placu manewrowym lub zawiłe skrzyżowanie w okolicy WORD-u.

Nauka jazdy to nie TAXI. Nie odwozimy, nie podwozimy, nie dojeżdżamy … dbamy jednak o to, aby 100% Twojego czasu szkolenia było poświęcone na naukę.

Jazdy kat. B rozpoczynamy i kończymy przy naszym BOK. Każdy z Kursantów może przed lub po jazdach załatwić formalności w biurze, napić się wody, kawy czy herbaty, skorzystać z toalety lub zwyczajnie poczekać kiedy pada deszcz lub jest zimno. Uważamy, że umawianie jazd w przygodnych miejscach w mieście to narażanie Kursantów na pewien dyskomfort w razie chociażby złych warunków atmosferycznych.

Cóż, są OSK, które nie mają prawdziwego biura, a właściciel nosi biuro w teczce … trudno wtedy umawiać się przy biurze 😉 To jaką szkołę wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

Nasi Instruktorzy nauki jazdy potrafią doskonale zagospodarować czas zajęć. Dla tych, którym jazda nie sprawia kłopotu wprowadzają dodatkowe elementy urozmaicające kurs kategorii B.