Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Jakość nauczania w HigH. Badanie 2016

Jakość nauczania w HigH Szkoła Jazdy to parametr, który stawiamy na pierwszym miejscu, od kiedy tylko powstała nasza szkoła.

Od dłuższego czasu badamy jakość nauczania w HigH. Dzięki uprzejmości naszych Kursantów, przedstawiamy Wam kilka ciekawych danych statystycznych.

W marcu 2016 roku, na próbie 37 badanych:
– mieliśmy 1 spóźnienie, które trwało 2 minuty
– 100% naszych Instruktorów jeździło w zapiętych pasach
– 100% Kursantów deklaruje, że w naszych samochodach panował ładny zapach i porządek
– Żaden z naszych Instruktorów nie krzyczał na Kursanta
– Niestety zdarzyły się aż 3 postoje. Za wszystkie 3 przepraszamy.

Na pytanie „co moglibyśmy zmienić, aby było jeszcze lepiej” otrzymaliśmy odpowiedzi:
– Nic (4 razy)
– Wszystko jest w porządku (2 razy)
– Nie widzę wad (2 razy)
– Wszystko jest dobrze ( 1 raz)
– Wszystko jest bardzo dobrze (1 raz)
– Wszystko jest ok (1 raz)
– Ilość instruktorów ( Nad tym wciąż pracujemy. Jeżeli znacie jakichś naprawdę świetnych Instruktorów, którzy chcieliby pracować w HigH, podeślijcie ich do nas. Ale zastrzegamy, że zatrudniamy tylko najlepszych z najlepszych!)
– Pogodę ( 1 raz). Obecnie pracujemy nad ofertą, gdzie w cenie można będzie awaryjnie raz zmienić pogodę. Radzimy jednak zostawiać sobie tę możliwość na okoliczność egzaminu Emotikon smile

Średnio Kursanci ocenili nasze jazdy, w skali 5-stopniowej, gdzie: 1 – oznacza niedopuszczalnie niski poziom (nie chcę z tym instruktorem więcej jeździć) a 5 – zaskakująco wysoki poziom (było rewelacyjnie, nie spodziewałam/em się, że może być aż tak dobrze) na… 4,8! (łał!)
Dziękujemy za wszystkie opinie. Każda jest dla nas tak samo ważna. Z każdej wyciągamy jakąś lekcję, dzięki której wciąż się zmienimy, stajemy się lepsi. Dzięki Wam jakość nauczania w HigH jest na takim wysokim poziomie.
I jednocześnie przypominamy, że opinie są w 100% anonimowe. Można je składać po każdej jeździe w Biurze Obsługi Klienta, do czego gorąco zachęcamy!