Strefa Kursanta » English Course » Facebook » ul. Chwaliszewo 76, Poznań bok@high.com.pl 61 670 38 70 | 664 322 953

Samochód do nauki i egzaminu

Fiat Panda w OSK Poznań – rewolucyjny projekt prowadzony od ponad roku przez HigH Szkołę Jazdy w Poznaniu. OSK HigH w Poznaniu daje Ci możliwość odbycia nauki i zdawania egzaminu państwowego tym samym samochodem. Samochody Fiat Panda są podstawiane na egzamin przez OSK Poznań – HigH Szkoła Jazdy.

 

Fiat Panda w OSK Poznań – cała flota aut w HigH Szkoła Jazdy

 

Obecnie posiadamy 3 samochody FIAT PANDA + 1 auto zastępcze (w razie naprawy). Oznacza to, że mamy już 7 samochodów szkoleniowych, co czyni z nas najbardziej elastyczną i dostępną Szkołę Jazdy z Poznania. Dysponujemy również najnowszym modelem FIATA TIPO z automatyczną skrzynią biegów.

 

Zdawalność ponad 75% za pierwszym razem!

Dlaczego wybieramy Fiata Pandę? To proste – bo Pandą łatwiej zdaje się egzamin państwowy. Monitorujemy zdawalność w WORD Poznań. Dla egzaminów przeprowadzanych FIATEM PANDA odnotowujemy zdawalność za 1. podejściem ponad 75%. Oczywiście główna zasługa leży po stronie Kursantów i Instruktorów. Znajomość samochodu też ma z pewnością ogromne znaczenie.

 

Panda jest lekka, bardzo łatwo się ją prowadzi, ma czujniki cofania. Łuk na egzaminie pokonuje się o wiele prościej niż zwykłym samochodem. Ma też elektryczne lusterka, klimatyzację i jeszcze trochę udogodnień. Przekonajcie się sami! Sprawdźcie nasze różne oferty Kursów Prawa Jazdy Pandą.